• Головна
  • Футболісти «Ворскли» у шапках Санти привітали уболівальників
13:10, 31 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Футболісти «Ворскли» у шапках Санти привітали уболівальників

Футболісти «Ворскли» у шапках Санти привітали уболівальників

Серед успіхів 2018-го року називають отримання «бронзи», вперше за 21 рік. Також відзначають, що виступ у груповому турнірі Ліги Європи став неоціненним досвідом, який допоможе команді у майбутньому. Також у клубі впевнені, що «Ворскла» і наступного року буде боротися за найвищі сходинки турнірної таблиці.

«І ось настав час перегорнути останній лист грудня місяця року 2018-го. Цей рік для нас із вами, палких прихильників гри мільйонів, поціновувачів футболу у виконанні полтавської «Ворскли», став дійсно особливим. Зернятко блискучого успіху, посіяне ще 2017-го, проросло у травні року, що минає. Через 21 рік команда з берегів Ворскли повторила свій «бронзовий» успіх. Здолавши прямого конкурента за третю сходинку Чемпіонату УПЛ, луганську «Зорю» (2:0), полтавці написали нову блискучу сторінку своєї клубної історії. А за тим настав час полтавським майстрам після семирічної паузи знову спробувати свої сили на стадії групового етапу Ліги Європи УЄФА, де «Ворсклі» протистояли азербайджанський «Карабах», португальський «Спортинг» та англійський «Арсенал». І це неоціненний досвід, який обов’язково стане в нагоді у майбутньому.  

Віримо, і наступного року Ворскляни будуть прагнути боротися лише за найвищі шаблі тунрірної таблиці, а когорта прихильників їх гри лише зростатиме.

Сьогодні уклінно дякуємо всім, хто впродовж складного та відповідального 2018-го року був разом із нами. Миру, злагоди та фінансової стабільності бажаємо кожній родині. Усі негаразди забути, а хороше – примножити! З наступаючим Новим, 2019-м, роком!

Щиро ваші, ФК «Ворскла» (Полтава)»

Привітання від футболістів супроводили фотографією команди у шапках Санта Клаусів.

Нагадаємо, раніше президент клубу Роман Черняк повідомив, що команда планує і цього року посісти у чемпіонаті третю сходинку і напряму потрапити до Ліги Європи.

#Ворскла #вітання #футболісти #уболівальники
Оголошення
live comments feed...