• Головна
  • "Не зупинили місто!" - Олександр Шамота оцінив прибирання снігу у Полтаві (ВІДЕО)
14:30, 29 грудня 2018 р.
Надійне джерело

"Не зупинили місто!" - Олександр Шамота оцінив прибирання снігу у Полтаві (ВІДЕО)

"Не зупинили місто!" - Олександр Шамота оцінив прибирання снігу у Полтаві (ВІДЕО)

У коментарі для журналістів 0532.ua Олександр Шамота оцінив стан прибирання Полтави від снігу. Із секретарем міськради ми поспілкувалися 29-го грудня після завершення засідання виконкому.

Шамота зауважив, що буквально за один день у місті випала півмісячна норма снігу. Прибрати його за день-два було нереально.

-Ми ставили перед собою першочергове завдання – не зупинити місто! І ми його виконали! У той час, як стояли центральна траса країни М03, місто функціонувало у штатному режимі. Кожен полтавець міг дістатися до школи, до роботи. Центральні артерії працювали. Віддалені райони були вчасно почищені – і Вороніна, і Вакулинці, і Дублянщина, і Лісок, і Климівку. Так, були проблеми з деякими іншими районами, тому що люди фізично не встигали, водії спали по три-чотири години. Вчора техніка вже працювала по розширенню Європейської, вчора і позавчора – по розчищення Небесної Сотні, паралельно чистить зупинки громадського транспорту. Зранку всі п’ять зупинок на Зіньківській були розчищені, - розповів Олександр Шамота.

Також секретар міської ради подякував усім комунальникам та двірникам. Зауважив, що двірників у ЖЕО-2 все ще не вистачає, але у наступному році у комунальному підприємстві на 15-20 відсотків піднімуть зарплату для робітників і цим заохочуватимуть бажаючих до роботи. Нагадаємо, раніше керівник ЖЕО-2 повідомляв, що двірники отримують 5000 гривень заробітної платні. Також, за інформацією міської ради, місто чистили від снігу 300 двірників.

#Полтава #сніг #очистка #вулиці #Шамота
Оголошення
live comments feed...