• Головна
  • Полтавські волонтери передали авдіївським діткам проектор
17:07, 28 грудня 2018 р.

Полтавські волонтери передали авдіївським діткам проектор

Полтавські волонтери передали авдіївським діткам проектор

Полтавські волонтери вчергове дарують шматочок щастя малюкам з фронтової Авдіївки. Днями у дитячий садочок передали екран і проектор. Кошти на придбання техніки зібрали з пожертв у будиночку святого Миколая, який зараз працює на Соборному майдані у Полтаві. Про це розповіла у Фейсбук Наталія Гранчак:

Ще один сюрприз для маленьких чебурашечок в Авдіївці.

Мультики!!!!!! 
Ох ці мультика))) і зрозуміло, що їх було неможливо відірвати від екрану. Тепер садочок це місце, де постійно живе казка і малечі туди хочеться ходити.

Екран придбано на кошти зібрані у грудні місяці в #будиночокМиколая. Всі, хто приводив діток та залишав пожертву, всі, хто привозив подарунки для відвідувачів будиночку - казка чебурашечкам створена вами!

Добро творить добро. Хтось привіз подарунки, інші прийшли та отримали їх, але залишили пожертву для творення іншого добра!

Я щаслива, що наш концепт працює. Ви нам довіряєте і творите добро разом з нами. Полтавська громадо, ми потужні.

Окрема подяка нашим надійним помічникам-полтавцям там на місці, які боронять наш мир та спокій, і теж разом з нами творять дива та примножують добро!

Малючки в Авдіївці не залишилися без смачненького і солоденького маленького свята: для них волонтери і діти зі студії "Разом" випекли і вручну розписали 80 новорічних пряничків:

#волонтери #авдіївка #малюки #діти
Оголошення
live comments feed...