• Головна
  • Наскільки полтавці задоволені життям і владою? Вражаючі результати опитування
12:55, 28 грудня 2018 р.

Наскільки полтавці задоволені життям і владою? Вражаючі результати опитування

Наскільки полтавці задоволені життям і владою? Вражаючі результати опитування

    Нещодавно одна з найбільших соціологічних агенцій – Соціологічна група «Рейтинг» – провела масштабне дослідження настроїв жителів областей України. Проект «Портрети регіонів» охопив усі найважливіші аспекти соціально-політичного життя і проаналізував ставлення українців до них відносно регіону, у якому вони проживають.

У Полтаві результати масштабного опитування презентував керівник групи «Рейтинг» Олексій Антипович. Окрім теми президентських симпатій соціологи дослідили ставлення жителів Полтави та Полтавської області до місцевої і державної влади, а також їх думку щодо основних економічних і соціальних процесів.

    Як виявилося, жителі Полтавської області – одні з найбільш невдоволених українців. Їх не влаштовує все: від керівництва держави до мера:

–  Переважна більшість опитаних незадоволені станом справ в різних сферах і послугами. У річній динаміці за всіма критеріями спостерігається негативна тенденція, – розповів Олексій Антипович. –  Найкраще опитані висловлюються про ситуацію з сільським господарством і шкільною освітою. У той же час оцінки останньої сфери за рік значно погіршилися. Також значного зменшення зазнали індекси щодо екології, безпеки життя, боротьби з корупцією, соціального захисту та медицини. Останні дві сфери респонденти оцінили гірше інших.

До 90% полтавців не задоволені діяльністю Президента Петра Порошенка, Прем’єра Володимира Гройсмана та Верховної ради України.

Діяльністю ж міського голови не задоволені 77% полтавців. Але, за словами керівника групи «Рейтинг», це «шлейф» від діяльності колишнього міського голови Олександра Мамая.

Полтавців також не задоволені станом справ практично у всіх сферах життя: стан доріг, боротьба з корупцією, розвиток промисловості викликають незадоволення у 65%-90% жителів Полтави і Полтавської області. Це найбільший негативний показник з усіх областей України.

Натомість, полтавці, попри все, пишаються тим, що вони українці і жителі Полтави і Полтавськоїобласті. Гордість за це відчувають до 75% жителів Полтавщини.

#політика #опитування #рейтинг #соціологія
Оголошення
live comments feed...