• Полтавець став чемпіоном світу із боксу
12:04, 10 грудня 2012 р.

Полтавець став чемпіоном світу із боксу

Полтавський боксер Олександр Хижняк став переможцем, а Артем Соловйов - срібним призером чемпіонату світу з боксу серед молоді.

З 25 листопада по 8 грудня в Єревані проходив молодіжний чемпіонат світу з боксу. Збірна України була представлена у всіх десяти вагових категоріях. Лише двоє українці дійшли до фіналу.

Чемпіоном світу став Олександр Хижняк у ваговій категорії до 75 кг. У фіналі українець не залишив шансів своєму суперникові з Росії Магомеду Мадієву, здобувши перемогу з рахунком 14:7. На шляху до золотої нагороди Хижняк почергово розгромив: італійця Джузеппе Ранно (21:11), в 1/8 фіналу - турка Ісхана Ердогана (17:13), у чвертьфіналі - кубинця Едуардо Дінзе (20:10), у півфіналі - казаха Дайлета Байгабатова (13:5).