• Головна
  • Третина бюджетних коштів Полтави буде спрямована на освіту
18:35, 20 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Третина бюджетних коштів Полтави буде спрямована на освіту

Третина бюджетних коштів Полтави буде спрямована на освіту


 38 питань розглянули депутати на бюджетній комісії перед тим, як винести їх на затвердження сесії міської ради, що пройде завтра.

 Серед інших, говорили про фінансування освіти. На розгляд депутатів був представлений проект рішення «Про затвердження у новій редакції Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Полтава на 2019-2020 роки». Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зазначила, що запропонована програма спрямована на створення умов для розвитку доступної та якісної освіти, надання якісних освітніх послуг у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти м. Полтава, реалізації змісту Концепції Нової української школи, забезпечення соціального захисту працівників закладів освіти і підвищення мотивації педагогічних працівників, ефективного сучасного науково-методичного та психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу, підтримка і розвиток обдарованих учнів.
Торкнулися і безпосередньо фінансових питань. Зокрема,  адміністрація дитячого садочка "Білосніжка" звернулася з проханням виділити кошти на покращення матеріально - технічної бази. Депутат міської ради Андрій Матковський зауважив, що коти будуть виділені комплексно, і не тільки цьому дитячому садочку:
" - Бюджет міста на сьогодні становить 3 млрд 300 млн гривень. З них третина наступного року буде виділена на освіту. Зокрема, 100 млн.- на капітальні витрати . Тобто, кожен дитячий садочок і школа отримають серйозну суму. У 2019 році планово ремонтуватимемо фасади і покрівлі, мінятимемо вікна на нові сучасні. 8 млн гривень буде потрачено на за матеріальне забезпечення".
Понад 9 мільйонів гривень заплановано виділити на харчування школярам.

Раніше ми розповідали Наступного року у Полтаві ремонтуватимуть аварійні ліфти


#бюджетна комісія #депутати #кошти
Оголошення
live comments feed...