• Головна
  • Завтра у театрі імені Гоголя полтавців чекає масштабна прем’єра
17:40, 17 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Завтра у театрі імені Гоголя полтавців чекає масштабна прем’єра

Завтра у театрі імені Гоголя полтавців чекає масштабна прем’єра

Нове дітище колективу – це вистава «Снігова королева» Андерсена від режисера  Владислава Шевченка. За словами керівника літературної частини Ольги Коваленко, робота була складною, як і завжди у випадках постановки відомого класичного твору. У цьому випадку важливо не відійти від оригіналу, аби його основа була впізнавана, і водночас привнести щось своє, оригінальне.

«Довго шукали композитора. Зрештою, ухвалили кандидатуру Олени Латиш – Бірюкової. У виставі п’ятнадцять музичних номерів, у кожного персонажа – своя пісня.  У головних ролях – Заслужена артистка України Вікторія Ягодка, наша нова актриса Катерина Єгоричева. Герда – Лідія Кретова і Мар’яна Мощер. Кая грає один актор – Олександр Бородавка.

У нас сталася ще ось така ситуація з прем’єрою – на банері ви бачите, що і нас прем’єра з двадцятого грудня,  на іншому – з дев’ятнадцятого. Насправді ми стартуємо з вісімнадцятого. Бо ажіотаж навколо спектакля небачений. Ми ще готували на репетиціях останній номер музичний, а вже були продані всі квитки. До нас масово їдуть школами, організаціями тощо. Тому перепрошуємо, якщо  інтернет продаж не завжди доступний» - наголосила Ольга Коваленко.  

Вистави йтимуть щодня об 11 та 14 . Перед початком – ігрова вистава біля ялинки з дідом Морозом і Снігуронькою. Там будуть також Лисиця, Вовчик, Поросятко.  Костюми для вистави створила художник Ірина Кліменченко. Створені масштабні декорації – по колу змінюватимуться пори року та місця. Оскільки це Новорічна казка , задіяний увесь акторський склад,  музичний супровід – оркестр.

Окрім «Снігової королеви» глядачі зможуть побачити під час свят знану виставу гоголівців « Ніч перед Різдвом». Стежте за афішами!

Раніше ми розповідали " Тартюф" зібрав аншлаг у Полтаві

#вистава #театр #прем'єра
Оголошення
live comments feed...