• Головна
  • Бійці спецпідрозділу «Беркут» поділилися своєю кров’ю з тяжкохворими дітьми
11:30, 6 грудня 2012 р.

Бійці спецпідрозділу «Беркут» поділилися своєю кров’ю з тяжкохворими дітьми

В Полтаві працівники спецпідрозділу «Беркут» на чолі зі своїм командиром, майором міліції, Олександром Куценком, провели благодійну акцію з добровільної здачі крові тяжкохворим дітям.

- Ми дізналися про складну хворобу восьмирічного хлопчика, який потребує значної кількості донорської крові, - говорить Олександр Петрович Куценко, - наш колектив виявив бажання допомогти цьому хлопчині та його родині, а тому сьогодні ми вирішили здати кров, яка піде не лише на лікування цієї дитини, але й іншим дітлахам, для яких донорська кров є життєво необхідною. Сподіваємося, що наше бажання допомогти врятує не одне дитяче життя. І хай у цьому всім нам сприяє Святий Миколай Чудотворець, день якого ми відзначатимемо 19 грудня.

Крім працівників спецпідрозділу, до доброї справи приєдналися також шановні ветерани служби – Олександр Ляшенко та Олег Карпенко, для яких дана процедура вже є традиційною. Серед особового складу «Беркуту» є чимало людей, які вже декілька років поспіль є донорами крові. Особисто Олександр Куценко почав здавати кров ще в 90-ті роки. 

Усі, хто цього дня виявили бажання стати донорами, пройшли стандартну підготовчу процедуру: медогляд у терапевта, вимірювання тиску, визначення групи крові та рівня гемоглобіну. Після чого обов’язковий сніданок – чай, печиво, мед.

Уся кров, яку за час проведення акції здали працівники міліції Полтавщини, направлена на станцію переливання крові для подальшої переробки та надання допомоги онкохворим дітям.
За словами Ірини Рожок, завідуючої відділенням заготовки крові, участь в даній акції є добрим вчинком для кожної людини.

- Ми вдячні працівникам міліції за добру справу та сподіваємося, що серед полтавців також знайдеться чимало охочих стати донором крові, - говорить Ірина Михайлівна, - для цього потрібно бути здоровим, прийти вранці до нашого відділення з паспортом та кодом, поснідати. Вся процедура триває близько 30-40 хвилин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...