• Головна
  • Які машини найчастіше купують українці?
09:00, 11 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Які машини найчастіше купують українці?

Які машини найчастіше купують українці?

« В розпалі боротьби з євробляхами за екологічні стандарти , уряду слід звернути увагу , що сьогодні 21% придбаних автівок припадає на ВАЗ2101 та інший совковий мотлох» - написав у своїй статті політолог Юрій Романенко:

« - З усіх марок машин у 2018 році українські водії найчастіше купували  «Жигулі». Доля покупок становить 21% від усіх автомобільних угод , про це повідомила аналітична служба OLX. За даними платформи, найбільш розповсюдженою моделлю стала ВАЗ 2101.  Вітчизняний запорожець здав позиції і за підсумками року вийшов у ТОП 10, тоді як у першому півріччі він входив у п*ятірку. За 2018 рік тільки на OLX придбали майже 1 000 000 автівок. При цьому 21%  усіх покупок на вторинному ринку припало на ВАЗ. Волзькі легковики  утримали лідерство і минулого року»

.

У два рази рідше українські водії купували  Volkswagen. Не зважаючи на це, він виявився другим і за кількістю продажів.  У трійку увійшов  Opel. А в п*ятірку  — Renault і Mercedes-Benz.

«За підсумками,  3,6%  угод зареєстровано з новими власниками ЗАЗ.  З такими показниками вітчизняний «залізний кінь» вірвався останнім у ТОП 10 автівок з пробігом .  На початку року ЗАЗ був у п*ятірці – українці  купували «запорожці» у 1,5 рази частіше» - пише Юрій Романенко.  

Раніше ми розповідали У Полтаві водії трощать авто і відправляють у реанімацію пішоходів

#авто #покупка #ринок
Оголошення
live comments feed...