• Головна
  • У Полтаві закривають обласну дитячу клінічну лікарню
12:47, 5 грудня 2012 р.

У Полтаві закривають обласну дитячу клінічну лікарню

За два дні мами зібрали 300 підписів під протестом у зв'язку з рішенням про закриття

Громадськість Полтави дізналася про рішення до нового року закрити в місті обласну дитячу клінічну лікарню за адресою Шевченка, 34. Про це повідомила мати двох дітей (10 років і 1,3 року) Інна Бондаренко:

- У п'ятницю ввечері я прийшла на прийом до свого дільничного з дитиною. І вона сказала, що з січня місяця лікарню «розкидають» по місту, тобто розформують. У мене був шок, тому що їхати на Леваду з коляскою просто нічим. За суботу і неділю ми спонтанно зібрали 300 батьківських підписів проти такого рішення. У понеділок я зайшла до завідуючої, і вона підтвердила мені цю інформацію. Сказала, що відбувається реорганізація. А ось в облздороввідділу порадили мені не влаштовувати «цирк» з підписами, тому що це все чутки. Але всі розуміють, чим це загрожує. Область передасть лікарню на баланс міста, а місто скаже, що грошей теж немає, і порозкладають лікарів по різних лікарнях. Ми вимагаємо, щоб лікарня, якщо і перейде на баланс міста, то щоб залишилася в тому ж приміщенні.

В головному управлінні охорони здоров'я Полтавської ОДА неофіційно сказали, що подібний проект існує, але подробиці будуть оголошені пізніше.

Про саму лікарні

Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня заснована в 1956-1959 роках і включає в себе стаціонарну і поліклінічну службу, параклінічні відділення. Лікарня обслуговує дитяче населення міст та районів області, надає лікувально-консультативну допомогу за напрямками територіальних лікувально-профілактичних установ, проводить консультативну роботу у всіх дитячих лікувально-профілактичних установах як в планових, так і в екстрених випадках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...