• Головна
  • Полтавців запрошують навчатися американській моделі політичного управління
14:21, 10 грудня 2018 р.

Полтавців запрошують навчатися американській моделі політичного управління

Полтавців запрошують навчатися американській моделі політичного управління

15 та 16 грудня у Полтаві відбудеться захід для людей, які мріють про активну громадсько-політичну діяльність – Західна школа самоврядування. Центр громадянських ініціатив-ЦЕГРІН, організація з багаторічним досвідом передачі практичних знань у сфері місцевого самоврядування, спільно з провідним аналітичним закладом країни Українським Інститутом Майбутнього розпочинають новий проект з підготовки політичної еліти із застосуванням північноамериканської навчальної методики. Провідні національні політики, кращі фахівці місцевого самоврядування, що якісно поєднують власну практику та теоретичні знання, впродовж двох днів працюватимуть з Вами. Ви отримаєте нові знання, корисні контакти та заряд мотивації.

ЗАХІДНА ШКОЛА САМОВРЯДУВАННЯ – це спільний проект Центр Громадянських Ініціатив - ЦЕГРІН та Ukrainian Institute for the Future, мета якого – підготувати кадровий потенціал для модернізації країни на рівні громад шляхом навчальних заходів, формування мережі однодумців та ведення активної громадсько-політичної діяльності. 

Реєстрація за посиланням - 
https://goo.gl/TYRtkZ

Кількість учасників – обмежена! Чисельність групи – до 25 осіб. Програма впроваджується на умовах самоокупності, що передбачає організаційний внесок від учасників проекту. Детальніша інформація після реєстрації. 

#політика #навчання #самоврядування #тренінг
Оголошення
live comments feed...