• Головна
  • Власник скандальної прибудови до Котляревського: "Історія у Полтаві вже втрачена!" (ВІДЕО)
08:00, 29 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Власник скандальної прибудови до Котляревського: "Історія у Полтаві вже втрачена!" (ВІДЕО)

Власник скандальної прибудови до Котляревського: "Історія у Полтаві вже втрачена!" (ВІДЕО)

Один із власників прибудови до колишнього кінотеатру Котляревського Дмитро Собакарь 27-го листопада, виступаючи на архітектурній комісії міськради, висловив свої думки щодо забудов історичного центру міста. І нагадав депутатам, що історичний вигляд Полтави вже був порушений, коли зробили прибудову до міської ради та збудували підземні переходи.

-Ви кажете про історію?! А до міської ради не прибудовано нічого?! Та історія давно втрачена у нашій країні! Тому що всім плювати на вашу історію! Чому це стоїть? Чому переходи? Це все давно порушило історію! Зараз будуть ремонтувати Кадетський, вони теж щось прибудують, тому що їм буде незручно!

Нагадаємо, міська влада вимагає демонтувати прибудову до колишнього кінотеатру Котляревський. Пояснюють – власник отримував дозвіл на зведення тимчасової споруди, а збудував капітальне приміщення. До того ж прибудова змінює вигляд однієї із історичних будівель міста. На демонтаж тимчасових споруд на черговій сесії ради, яка відбудеться 30-го листопада, із міського бюджету мають виділити понад 600 тисяч гривень.

#Полтава #прибудова #Котлярик #демонтаж #будівля #історія
Оголошення
live comments feed...