• Головна
  • У Полтаві біля "Ворскли" мітингують уболівальники - у них не приймають квитки
13:47, 28 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві біля "Ворскли" мітингують уболівальники - у них не приймають квитки

У Полтаві біля "Ворскли" мітингують уболівальники - у них не приймають квитки

У Полтаві біля входу до стадіону "Ворскла" збираються кілька десятків уболівальників. До середини їх не пропускають стюарти. Люди пояснюють - прийшли, щоб повернути квитки на матч між "Ворсклою" та "Арсеналом", який УЄФА несподівано вирішила перенести до Києва.

- Нам сказали, щоб приходили у понеділок, тоді повернуть гроші. Нібито поки що немає офіційного повідомлення про перенос гри, - пояснює один із уболівальників на ім'я Олександр.

За іронією долі Олександр та Максим приїхали на гру до Полтави... з Києва. Заздалегідь придбали для себе та харківських друзів 62 квитки по 350 гривень. Максим демонструє їх журналістові 0532.ua.

Хлопці на дві доби винайняли житло у Полтаві за 700 гривень. На дорогу витратили 400 гривень у одну сторону (ще 400 витратять на зворотню).

- Ми в шоці. Нехай повернуть гроші, а ми у Києві будемо вирішувати із квитками, - говорить Максим.

У прес-службі "Ворскли" питання переносу матчу поки що не коментують. Голова прес-служби Артем Лобанов лише зазначає, що клуб веде активну переписку із УЄФА. Офіційного повідомлення про перенос гри полтавський клуб поки що не має. Про остаточний результат обіцяють повідомити ЗМІ впродовж години.

Нагадаємо, інформація про перенос гри до Києва з'явилася учора увечері на сайті УЄФА.

#Ворскла #Арсенал #Полтава #футбол #матч
Оголошення
live comments feed...