• Головна
  • Учні полтавської гімназії № 14 «Здоров’я» провели благодійний ярмарок на підтримку Артема Левченка
13:30, 28 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Учні полтавської гімназії № 14 «Здоров’я» провели благодійний ярмарок на підтримку Артема Левченка

Учні полтавської гімназії № 14 «Здоров’я»  провели благодійний ярмарок на підтримку Артема Левченка

Ярмарок розгорнувся на другому поверсі гімназії. Перші ніж його провести, однокласники Артема провели своєрідну промоакцію, вони закликали приєднатися до ярмарку усіх. Нагадаємо, 6 листопада нинішнього року 14 річний Артем Левченко постраждав у  ДТП. Він їхав на велосипеді, коли його збив «Мерседес». Хлопчик досі перебуває у комі, він знаходиться на лікуванні у одній зі столичних клінік.  Біда нікого з учнів не лишила байдужим.

Педагог - організатор гімназії «Здоров’я» Марина Россоха говорить:

«-  Для нас страшною новиною стала трагедія, що сталася з нашим учнем Артемом Левченком, котрий потрапив у ДТП і зараз перебуває на лікуванні. Ми разом міркували – чим можемо підтримати Артема та його родину? Зрештою, вирішили провести ось такий благодійний ярмарок.  Діти презентують тут власні вироби, канцтовари, улюблені книги та  іграшки . Учні  у нашій школі талановиті і  активні. Виручені кошти ми складаємо у спеціальну  скриньку, потім передамо їх родині.  Впевнена, що для них важливо знати – вони не залишилися на самоті зі своєю бідою!»

На цьому шкільні благодійні заходи не завершаться – у задумах дітей провести ще й благодійний концерт. Учні та вчителі закликають долучитися до допомоги Артему усіх небайдужих полтавців.

 Раніше ми повідомляли У центрі Полтави  ДТП - автівка збила велосипедиста

#благодійний ярмарок #школярі #допомога
Оголошення
live comments feed...