• Головна
  • У зв'язку з ремонтом тепломереж на полтавському ринку «Мотель» знесуть 70 павільйонів
10:40, 28 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У зв'язку з ремонтом тепломереж на полтавському ринку «Мотель» знесуть 70 павільйонів

У зв'язку з  ремонтом  тепломереж на полтавському ринку «Мотель» знесуть 70 павільйонів

Дане питання серед інших обговорили під час засідання постійної комісії з питань містобудування та архітектури.

Начальник управління з питань містобудування та архітектури Микола Шевельов повідомив, що задля проведення капітального ремонту тепломережі, що  проходить через територію ринку,  демонтажу розміщених там тимчасових споруд не уникнути:

-         Пропонується частково здійснити демонтаж тимчасових споруд на території ринку. Згідно зі схемою, яку надало «Полтаватеплоенерго», орієнтовно мова йде про 70 споруд, – зазначив Микола Шевельов.

У зв'язку з  ремонтом  тепломереж на полтавському ринку «Мотель» знесуть 70 павільйонів, фото-1

Зазначене питання лежить в площині взаємовідносин балансоутримувача інженерних мереж «Полтаватеплоенерго», користувача даної земельної ділянки КП «Полтава-сервіс» і суборендаря ТОВ “Укркомторгкомсервіс”. Так, представники вищевказаних підприємств були запрошені на засідання комісії та взяли в участь в обговоренні.

Директор ринку «Мотель» Віктор Бажан наголосив, що з його боку є повне розуміння проблеми. Тож підприємців, які провадять свою діяльність на території ринку, дирекція попередила про капітальний ремонт тепломережі, а ті в свою чергу, мають прибрати свої павільйони.

Аби остаточно не паралізувати роботу ринку, роботи на зазначеній території «Полтаватеплоенерго» запропонувало провести в два етапи: від магазину АТБ до павільйонів, а потім – від павільйонів до адміністративної будівлі ринку.

Питання перебуватиме  на контролі міської влади.

Раніше ми повідомляли: Небезпечна ситуація в Полтаві: через інтереси власника ринку можуть постраждати тисячі полтавців

#ринок #Мотель #тепломережі #ремонт
Оголошення
live comments feed...