• Головна
  • У Полтаві буде війна за незаконні забудови (ВІДЕО)
07:30, 28 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві буде війна за незаконні забудови (ВІДЕО)

У Полтаві буде війна за незаконні забудови (ВІДЕО)

Демонтувати МАФи, які збудовані із порушенням законодавства, у Полтаві не вдасться. Про це 27-го листопада під час засідання архітектурної комісії відкрито заявив полтавський соціаліст Сергій Чередніченко. Він нагадав депутатам міської ради, як вони боролися із перекриттям «газетної арки» і пообіцяв, що так само представники нинішньої опозиції боротимуться за будівлі, які належать підприємцям. Заяву Чередніченка оплесками зустріли представники громадськості та приватні підприємці, присутні на засіданні.

У Полтаві буде війна за незаконні забудови (ВІДЕО), фото-1

-Ви по газетній арці показували свою позицію? Ми вам покажемо свою позицію! Закінчиться термін використання, а потім – будь ласка! Ви розробляйте програми, робіть моніторинг! Ви будете виконувати забаганки громади, а не свої власні! Якщо підприємці щось збудували, воно буде стоять до кінця договору оренди! А потім вже інші депутати, які прийдуть після вас, будуть приймати рішення! – сказав Чередніченко.

Став на захист МАФів та прибудов і голова нещодавно презентованої громадської організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань. Він зауважив, що міській владі потрібно комплексно підійти до питання МАФів – і спочатку зайнятися тими, у яких зовсім немає документів, а не тими, які «возможно, сделали ошибку».

-Ви не будете особисто приймати, що буде у цьому місті, а чого не буде. Того що голосували люди, які тоді були депутатами, зараз їх немає. Візьміть повністю перевірте усі МАФи, які стоять законно-незаконно, почніть прибирати їх! А не тих, у кого є документи. Чи тих, хто можливо зробив помилку! Давайте сядемо для початку і обговоримо! Що ви чи ваша команда за своє життя збудували? Ми не питаємо у вас, це ваша особиста справа. А люди щось намагаються робити! Заробляти гроші! А не розповідати: «Я там приберу! Я там приберу!» Питань нема, може, й правильно, що у центрі треба прибирати. Але треба підходити конкретно до усіх, які стоять незаконно, а потім рухатись далі!

Не дивлячись на заперечення опонентів, позиція депутатів залишилася незмінною. Як кілька разів повторив заступник голови комісії Вадим Ямщиков: демонтаж - це не забаганка депутатів, це виконнаня закону.

І незаконно збудовані (чи добудовані) споруди або демонтують самі власники, або це зробить інспекція із благоустрою. Для цього із міського бюджету виділять 500 тисяч гривень. Ці кошти після проведення демонтажу мають стягнути через суд із власників незаконних будов і повернути до бюджету.

Втім вже зараз зрозуміло, що виділення коштів на демонтаж питання не вирішить. Підприємці, які незаконно збудували (або прибудували) свої споруди добровільно виконувати закон не планують. Навпаки, новій міській владі доведеться із боями наводити лад у місті. І, дай Бог, щоб ці бої не повторили історію із газетною аркою і не призвели до кровопролиття. Нагадаємо, акція протесту проти забудови арки завершилася різаниною.

Раніше секретар міської ради Олександр Шамота повідомляв про долю прибудови до кінотеатру Котляревського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місто #МАФи #демонтаж #Полтава #прибудова #арка
Оголошення
live comments feed...