• Головна
  • У Полтаві показали, як виглядає всередині новий кардіодиспансер (ФОТО)
16:37, 27 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві показали, як виглядає всередині новий кардіодиспансер (ФОТО)

У Полтаві показали, як виглядає всередині новий кардіодиспансер (ФОТО)

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА провів профорієнтацію для школярів 8-11 класів. Екскурсію новим корпусом кардіодиспансеру для школярів організували в рамках проекту «Професійна реальність».

Школярі часто обирають майбутню спеціальність за порадами знайомих, батьків та родичів. Часто буває, що обрана професія після закінчення університету вже не влаштовує. Тому працювати доводиться зовсім в інших напрямках. Щоб у школярів не виникало питання «а ким я буду у майбутньому?», соціальний проект «Професійна реальність» показує специфіку різних спеціальностей.

Працівники Департаменту будівництва провели школярам екскурсію та розказали про професії інженера та будівельника на одному з об’єктів. Це будівництво нового корпусу кардіодиспансеру.

Екскурсію по диспансеру провів начальник дільниці Ігор Безнос разом із начальником Управління капбудівництва Департаменту будівництва ПОДА Наталією Яковенко та головною спеціалісткою відділу технічного нагляду УКБ Департаменту будівництва ПОДА Оксаною Ярмак.

Професія будівельника дуже цікава та різноманітна, але небезпечна. На будь-якому будівельному об’єкті потрібно завжди бути у касці та дотримуватися усіх технік безпеки.

      — Будівельник — відповідальна професія, як і всі інші. Ми створюємо будівлі у яких потім живуть, лікуються, отримують різні послуги. Тому у роботі потрібно звертати увагу на всі дрібниці. Це стосується і розробки необхідної документації: усе повинно прораховуватися, перевірятися спеціалістами, — говорить директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофій Голбан.

За словами Наталії Яковенко, дівчатам не обов’язково знаходитись на об’єкті будівництва. Вони можуть працювати у технагляді чи інженерами.

     — Вся робота починається з паперів. Від самого початку: це розробка, проектна документація, підбір підрядників, контроль за роботою. І це дуже цікаво. У нас немає одноманітної роботи. Завжди щось нове та цікаве, — говорить Наталія Яковенко.

Школярка 8-го класу загальноосвітньої школи №15 Олена Фабро після екскурсії точно визначилася зі своєю майбутньою професією. Дівчинка дуже полюбляє малювати і креслити. Їй подобаються геометрія та алгебра. Тато Олени також працює будівельником. Тому вона точно знає, що професія нелегка, але змінювати своє рішення не збирається. Поки що готується до складання ЗНО та вступних екзаменів.

      — У нас є знайомі, які працюють інженерами. Тому Олену це дуже цікавить. Інколи ми спостерігаємо за деякими проектами у Facebook. Особливо, коли показують пусті стіни і говорять: «тут буде гарно». А через деякий час приміщення прекрасне, — розповідає мама Олени Марина Фабро.

Нагадаємо, новий корпус обласного кардіодиспансеру будується за ініціативи голови ПОДА Валерія Головка.

      — Пацієнтів із серцево-судинними хворобами більшає. А місця для їх лікування — ні. Тому ми будуємо новий корпус. Тут будуть комфортні умови перебування та нове обладнання, — говорить очільник ПОДА Валерій Головко.

#кардіодиспансер #будівництво
Оголошення
live comments feed...