• Головна
  • У Полтаві створили ще одну спілку підприємців – хто і навіщо?
13:04, 27 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві створили ще одну спілку підприємців – хто і навіщо?

У Полтаві створили ще одну спілку підприємців – хто і навіщо?

26-го листопада у бізнес-центрі «Сучасний дім» збираються кілька сотень підприємців із Полтави та Полтавської області.

У Полтаві створили ще одну спілку підприємців – хто і навіщо?, фото-1

Збирають їх, щоб презентувати нову громадську організацію «Підприємці Полтавщини». Очолює її Євген Дикань, колишній голова ради підприємців у місті Полтава. Виступаючи перед колегами, пояснює – громадську організацію створили, щоб продовжувати допомагати іншим підприємцям.

У Полтаві створили ще одну спілку підприємців – хто і навіщо?, фото-2

Керівник ГО - Євген Дикань.

-Нас лише у Полтаві – 19 000 По одному кожному із нас буде нелегко. Те, що ви сьогодні прийшли, значить, що ви нас підтримуєте, і це приємно. Основою нашої роботи стануть три складових –економіка, стратегія і підтримка підприємців. Я, коли був головою ради підприємців міста, допомагав людям. Зараз люди так само приходять, а я вже не голова. Тому вирішили створити цю організацію, щоб надалі мати можливість спільно вирішувати наші проблеми, - говорить Євген Дикань.

До керівної ради новоствореної громадської організації входять також керівник ТОВ «ПСВ Інжинірінг» Роман Пішняк, ресторатор Дмитро Собакарь та підприємець Світлана Кошельник.

-Я поставив собі ціль розвивати це місто, не виїжджати із нього, робити його кращим. Тому підтримав Євгена Диканя, коли він запропонував мені приєднатися до організації. Буду відповідати за економічний розвиток, за залучення туристів. Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо вирішити глобальні проблеми, зупинити відтік наших людей за кордон, - пояснює мету свого перебування у організації Дмитро Собакарь.

Дмитро Собакарь відповідатиме за економічний розвиток.

-Буду займатися соціальним напрямком: акціями, проектами. Пропонуватимемо також максимально залучати бюджетні та позабюджетні кошти для реалізації соціальних проектів. Так, цього року ми разом із людьми, які увійшли до організації, перемогли у кількох проектах «Бюджету участі». І наступного року вирішимо кілька соціально важливих для міста питань, - додає Роман Пішняк.

Роман Пішняк організовувати соціальні проекти.

-Добре, що у нашому місті є люди, яким небайдужа доля підприємців. Ми щодня стикаємося із масою питань, які є не підйомними для одного, але які можна вирішити спільно, - говорить Світлана Кошельник.

Світлана Кошельник говорить про користь від об'єднання підприємців у одну організацію.

Після презентації громадської організації її представники відповідають на питання присутніх. Зокрема Євген Дикань пояснює – чому не створив подібну організацію раніше, коли іще очолював спілку підприємців міста.

-Тоді ми були дорадчим органом міського голови. І таким чином могли вирішувати проблемні питання. Зараз вирішили створити організацію, яка діятиме не як дорадчий, а як самостійний орган. Неважливо – хто буде мером, головне, що ми об’єднаємось і будемо діяти спільно для блага міста, - зазначає Дикань.

Серед присутніх підприємців провели анкетне опитування, а також зібрали контактні дані для залучення їх до діяльності «Підприємців Полтавщини».

Нагадаємо, кілька тижнів тому у Полтавській міській раді представили новий склад ради підприємців міста. Очолив її Євген Ніколаєнко, голова спостережної ради приватного акціонерного товариства "Полтавський вентиляторний завод".

#підприємці #Полтавщина #бізнес #допомога #рада #Дикань Євген
Оголошення
live comments feed...