• Головна
  • Полтавська міськрада звернулася до Кабінету міністрів з проханням не повертати «мера-сепаратиста»
14:30, 26 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Полтавська міськрада звернулася до Кабінету міністрів з проханням не повертати «мера-сепаратиста»

Полтавська міськрада звернулася до Кабінету міністрів  з проханням не повертати «мера-сепаратиста»

Сьогодні о 14 годині в  Міністерстві юстиції України відбувається засідання, на якому колишній міський голова Полтави Олександр Мамай сьогодні знову спробує повернутись на свою посаду. Після невдалої спроби відновитись через викрадений електронний ключ доступу, тепер екс-мер звернувся до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

З цього приводу на офіційному сайті Полтавської міської ради з’явилася заява:

«Олександр Мамай свого часу проводив у місті заходи з використанням георгіївських стрічок і допускав сепаратистські висловлювання. Після його відставки у міській раді були виявлені російські сервери.

В умовах загострення російської агресії і введення воєнного стану міська рада звернулась до Президента, ГПУ та СБУ з проханням не допустити підриву стабільності та життєдіяльності міста.

Оскільки жодних законних підстав для поновлення Мамая на посаді міського голови немає, будь-яке рішення на користь екс-мера може заблокувати роботу міста, зокрема: роботу комунальних служб в умовах погіршення погодних умов, прибирання сміття, виплати заробітних плат держслужбовцям та бюджетникам, забезпечення діяльності закладів охорони здоров'я та освіти.

Демократична коаліція в Полтавській міській раді просить голову комісії Мін’юсту Віталія Гайдука не допустити паралізації роботи міського господарства Полтави. А також закликає керівництво Міністерства юстиції запобігти неправомірним діям.»

#міськрада #міська рада #полтавська міська рада #мамай #мер #екс-мер #виконком #уряд #кабінет міністрів #міністерство юстиції
Оголошення
live comments feed...