• Головна
  • У Полтаві не ремонтуватимуть будинки на прохання полтавців
18:30, 26 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві не ремонтуватимуть будинки на прохання полтавців

У Полтаві не ремонтуватимуть будинки на прохання полтавців

Голова постійної депутатської комісії Полтавської міської ради з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку міста, розвитку підприємницької діяльностіДмитро Сенчакович звернувся до полтавців на своїй сторінці у фейсбук.

Депутат повідомив, що останнім часом до нього надійшло дуже багато звернень, що стосуються ремонту житлового фонду. Те, що кількість звернень нетипово велика, підтверджує апарат ради. Депутат впевнений, що це пов’язано з тим, що після висловлення недовіри міському голові люди почали вірити у те, що зміни на краще вже відбуваються, хоч і невеликими темпами.

Але, за словами депутата, цього року ремонти житлового фонду проведуть лише там, де вже розпочали. І наступного року доля ремонтів невідома, а все через те, що Полтавська міська рада не має прозорого алгоритму формування списку будинків, які потребують ремонта та умов, на яких здійснюватиметься ремонт:

«Не розписував на відповідні управління ці звернення і не включив до порядку денного саме цієї комісії.

Прийняв таке рішення, бо вважаю необхідним говорити людям правду. Правда заключається в тому, що ремонт згідно зі зверненнями, що надійшли - у цьому році виконаний не буде. Які будинки будуть ремонтуватися у наступному році – на сьогодні не відомо, бо досі не випрацьовано прозорого алгоритму формування списку будинків, які будуть ремонтуватися у 2019 році, та на яких умовах це буде відбуватися.»

Водночас, Дмитро Сенчакович повідомив, що наступного тижня відбудеться засідання комісії, на яке запрошують усіх авіторів звернень. На засіданні відкрито обговорять ремонт житлового фонду у 2019 році.

#ремонт #будинки #житловий фонд полтави #капітальний ремонт будинків #звернення #комісія #сенчакович
Оголошення
live comments feed...