• Головна
  • Матковський визнав, що міська влада шантажувала «Полтавафарм» (ВІДЕО)
16:10, 26 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Матковський визнав, що міська влада шантажувала «Полтавафарм» (ВІДЕО)

Матковський визнав, що міська влада шантажувала «Полтавафарм» (ВІДЕО)

Про це 23-го листопада під час засідання бюджетної комісії розповів голова фракції БПП у міській раді Андрій Матковський.

Матковський визнав, що міська влада шантажувала «Полтавафарм» (ВІДЕО), фото-1

- Ініціатором розмов щодо підприємства «Полтавафарм» я був особисто. Тому що підприємство нам надало листа, що аптека на Вороніна неприбуткова і потрібно буде з 1-го січня її закривати. Підприємці хочуть: перевізники – лише по центру їздити; а аптеки – лише у лікарнях торгувати ліками. І саме тому ми їм і направили такого листа. Закінчилось тим, що прийшов керівник, ми із ним попрацювали, поговорили і, я запевняю, на Вороніна аптека буде, і в Рибцях. Це певний шантаж влади, але іншого шляху тут немає, тому що вони від неприбуткового відмовляються, а прибуткове хочуть залишати. Ми сказалали: «Хочеш, щоб були у лікарнях, буде тут і буде тут!» І буде, можливо, ще й у Вакуленцях! - розповів Андрій Матковський.

Нагадаємо, раніше під час апаратної наради у міській раді громадський активіст Ігор Головатий розповів, що міська влада планує розірвати угоди оренди приміщень із низкою аптек «Полтавафарму», які містяться у комунальних закладах охорони здоров’я. Після цього секретар міської ради Олександр Шамота пояснив, що угоди із аптеками планують розірвати через те, що «Полтавафарм» платить податки не місту, а до Полтавського району. 

Тепер після перемовин із міськрадою угоди будуть підписані.

#місто #аптеки #шантаж #влада #оренда
Оголошення
live comments feed...