• Головна
  • «Чорна п’ятниця» по-полтавські або Про залізну волю українських продавців
12:00, 26 листопада 2018 р.
Надійне джерело

«Чорна п’ятниця» по-полтавські або Про залізну волю українських продавців

«Чорна п’ятниця» по-полтавські або Про залізну волю українських продавців

Не секрет, що більше, ніж Дня народження, багато американців та європейців чекають «Чорної п’ятниці» – найголовнішого дня усіх шопоголіків країни і всіх, хто просто бажає купити омріяну річ зі знижкою у 70-90%. Гігантські черги покупців вишиковуються біля супермаркетів ще за добу, і щойно двері магазину відчиняються, покупці шаленою хвилею спустошують полиці, хапаючи усе, що попадеться під руку. Воно й не дивно, адже цього дня техніку та одяг найпопулярніших брендів можна купити просто задарма: телевізори по 149 доларів, плейстейшн по 200:

 Зовсім по-іншому сприймають «Чорну п’ятницю» в України. Для більшості тутешніх підприємців це просто шанс нажитися на наївних покупцях, які легко «ведуться» на привабливі анонси знижок від 70% до 90%.

Ми навідалися у кілька торговельних центрів Полтави. Найбільші черги – у магазинах електроніки і побутової техніки, а також у фірмових крамницях брендового одягу.

Полтавців скуповують побутову техніку за готівку і у кредит, ажіотаж не спадає до самого закриття. Та чи справді магазини пропонують такі шалені знижки? Ось один з цінників акційного дня. На перший погляд, знижка гарна – 1000 гривень:

«Чорна п’ятниця» по-полтавські або Про залізну волю українських продавців, фото-3
«Чорна п’ятниця» по-полтавські або Про залізну волю українських продавців, фото-4

Однак, якщо зайти на сайт будь-якого інтернет-магазину електроніки, то цей пилосос з телевізором за таку ціну, та й навіть дешевше, можна купити будь-якого дня, оминаючи довгі черги, ще й з безкоштовною доставкою вам додому:

«Чорна п’ятниця» по-полтавські або Про залізну волю українських продавців, фото-5
«Чорна п’ятниця» по-полтавські або Про залізну волю українських продавців, фото-6

Така сама ситуація й з іншими товарами «чорної п’ятниці». Українські підприємці скоріше вмруть, ніж продадуть вам щось дешевше його вартості, а знаючи, що і в інтернет-магазинах сидять не дурні і також мають свою вигоду від продажів, можна зробити висновок, що електроніку вам продають з мінімальною, але все ж  націнкою. Залізна воля українських підприємців: луснути, але продати дорожче.

На завершення хочу навести приклад справжнього розпродажу. Ці шорти у Британії коштували 29 фунтів, однак, на звичайному розпродажі, навіть не у «чорну п’ятницю», ми їх купили за 4 фунти:

«Чорна п’ятниця» по-полтавські або Про залізну волю українських продавців, фото-7
#чорна п'ятниця #розпродаж по-полтавські #рагулі
Оголошення
live comments feed...