• Головна
  • Всесвітньо відомі харківські художники відкрили у Полтаві шокуючу виставку
16:00, 25 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Всесвітньо відомі харківські художники відкрили у Полтаві шокуючу виставку

Всесвітньо відомі харківські художники відкрили у Полтаві шокуючу виставку

Шкіряні маски і  рудий собака у стилі стимпанк від  Bob Basset’а.  

Сокира для грубих відповідей і пилка « Дружба» для синхронізації стосунків від Гамлета Зіньківського.  Його ж колекція ножиць.  Колекція миттєво стає фотозоною.

Галерея Jump знову представила на суд глядача неординарну подію – виставку з назвою « Предмети». Гамлет Зіньківський і Bob Basset не вперше у Полтаві.  Під час відкриття розповідають, що завдяки нашому місту….побували у Перу!

-         Якось так вийшло, що двічі підряд відвідали міста , назва яких починається на літеру «П». Спершу це був Париж, потім Полтава. Ми якраз їхали від вас, і думали – в яку точку на мапі нас занесе тепер?

-         Потрапили у Перу! Нас там приймали дуже тепло, розкупили всі  роботи!

Всесвітньо відомі харківські художники відкрили у Полтаві шокуючу виставку, фото-5

Художники виносили ідею спільної виставки більше року.

« - Тут повсякденні предмети, значення яких ми переосмислили, і надали нових сенсів. Всі питають – скільки маю ножиць? Їх десь більше чотирьохсот, але це не має жодного значення. Важлива не кількість, а самі екземпляри. Є ножиці для відрізання недогарків, варених яєць, є навіть ножиці з розп*яттям. Одні я виторгував у Європі за сто доларів. І мушу визнати, це не межа, я готовий за цікаву річ викласти більше» - розповідає Гамлет Зіньківський.

Довідка: Гамлет Зіньківський народився і живе у Харкові, тут закінчив Академію мистецтва і дизайну, і саме вулиці рідного міста прикрашає своїми роботами в  жанрі  стріт арт.  Стиль Гамлета вирізняється графічною манерою виконання та наявністю у кожній з них авторського тексту. Зіньківський  був фіналістом премії Пінчук Арт центру, у 2013 році представляв Україну на Венеціанському бієнале. Про нього зняли документальний фільм, що виборов ряд нагород. Минулого літа широкого резонансу набула історія зі «Стіною Гамлета», коли харківські обивателі зафарбували один з малюнків, натомість фанати художника почали створювати свої. Стіна почала жити своїм життям, у неї з*явився фан клуб і сторінка в Інстаграм.

Bob Basset (Сергій Петров) засновник арт студії Bob Basset . Студія відома, перш за все, своїми масками. Вони виготовлені в стилі,  що його  автори відносять до ними створеного “техноромантизму”. Bob Basset працює зі шкірою, штучним сапфіром, деревиною цінних порід, латунню, міддю, чорною сталлю. Але найбільш улюблений матеріал Bob Basset — шкіра.

Побачити виставку може кожен охочий, завітавши у галерею Jump. Вхід вільний.

 Раніше ми розповідали У Полтаві провели спецпогашення унікальної марки

#митці #педмети #виставка
Оголошення
live comments feed...