• Головна
  • Депутати міської ради Полтави хочуть заборонити продаж алкоголю вночі
13:49, 23 листопада 2018 р.

Депутати міської ради Полтави хочуть заборонити продаж алкоголю вночі

Депутати міської ради Полтави хочуть заборонити продаж алкоголю вночі

На розгляд Полтавської міської ради внесено проект рішення «Про встановлення обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м.Полтава». Ініціатор – депутат від фракції «Рідне місто» Едуард Волков. За його словами, мотиви такої ідеї зрозумілі усім: декриміналізувати Полтаву, адже велика кількість злочинів — є наслідком вживання алкоголю.

«Даним проектом рішення наша команда пропонує заборонити продаж алкогольних напоїв як у малих магазинах, у тому числі, й у так званих «кіосках-розливайках», так і у всеукраїнських торгових мережах на території міста у зимовий період (з 1 листопада по 1 квітня) заборона буде протягом 21:00-08:00, а у літній період (з 1 квітня по 1 листопада) протягом 22:00-08:00. Заборона не стосується кафе чи ресторанів. Мотиви рішення зрозумілі усім: декриміналізувати Полтаву, адже велика кількість злочинів — є наслідком вживання алкоголю. Спочатку разом з депутатським корпусом обговоримо дане питання на комісіях, потім у рамках закону про державну регуляторну політику витримаємо усю необхідну процедуру, щоб обговорення відбулося з залученням громадськості, представників ЗМІ та підприємців. Після цього — винесемо проект рішення на сесію міськради.Також хочу зауважити, що проект рішення не направлений проти бізнесу - це тест на соціальну відповідальність підприємців, адже всі ми хочемо жити у здоровому, розвинутому суспільстві!»

У коментарях під цим постом пана Едуарда спалахнула жвава дискусія. А що ви думаєте з цього приводу? Чи варто забороняти продає алкоголю вночі? Пишіть ваші думки в коментарях!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #заборона продажу #міськрада #волков #рідне місто
Оголошення
live comments feed...