• Головна
  • Підрядник не хоче завершувати ремонт дитсадка в Полтаві і вимагає «домовлятися»
07:15, 23 листопада 2018 р.

Підрядник не хоче завершувати ремонт дитсадка в Полтаві і вимагає «домовлятися»

Підрядник не хоче завершувати ремонт дитсадка в Полтаві і вимагає «домовлятися»

Дитячий садок №71 «Вишенька», як і всі садки у місті, зараз переживає «бебі бум»  – кількість малюків збільшується останніми роками у геометричні й прогресії. А стан приміщень, комунікацій і фасадів у тридцятирічних будівель тільки погіршується. Тож у Полтаві поступово кожен із дитячих садочків переживає капітальні ремонти. Капітальний ремонт 8 ганків у «Вишенці» цього року мав завершити підрядник, який виграв тендер на цей ремонт – ТОВ «Компанія «ТОТАЛБУД».

Будівництво мало завершитися ще восени, але підрядник кинув роботу, не зробивши і половини:

       –  До мене звернулися батьки дітей з цього дитячого садочка і розповіли, що «ТОТАЛБУД» не хоче завершувати будівництво, кинувши посеред садочка, де гуляють їх діти, будівельні матеріали, а також незавершені ганки, які на даний момент несуть небезпеку: плитка на «нових» ганках слизька і не оббита резиною, сходинки збудовані з порушенням будівельних вимог, залізні конструкції незавершені і не приєднані до будівлі, що також небезпечно, – розповідає депутат Полтавської міської ради Юрій Бойко. –  Я особисто перевірив слова батьків і картина мене вразила: роботи, ті, що завершені, виконані неякісно, будматеріали і арматура припадають снігом посеред садочка.

За словами Юрія Бойка, підрядник постійно вимагає від керівництва дитячого садочка «домовитися» щоразу, як до нього звертаються з проханням завершити будівництво і виправити помилки.

В Управлінні освіти Полтавського виконкому нам розповіли, що раніше проблем з цим підрядником не було і він завжди виконував свою роботу:

       –  Ми постійно направляємо листи у «ТОТАЛБУД» з вимогою завершити будівництво ганків у дитячому садочку №71, писали і в жовтні, і в листопаді, – розповідає працівник управління, – але реакції поки що немає. Якщо так буде і надалі, будівельна компанія буде покарана – їм доведеться виплачувати штрафи і пеню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тоталбуд #вишенька #будівництво #підрядник #тендер #дитячий садок
Оголошення
live comments feed...