• Головна
  • У Полтаві кілька десятків людей примусово тримали у двох "реабілітаційних центрах"
17:30, 22 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві кілька десятків людей примусово тримали у двох "реабілітаційних центрах"

У Полтаві кілька десятків людей примусово тримали у двох  "реабілітаційних центрах"

До цих "центрів" нарко та алкозалежних  направляли на лікування родичі, вони ж оплачували їхнє перебування там.  На виконання доручення Генерального прокурора України прокуратурою Полтавської області проводили  обшуки  у Полтавському районі та місті Полтава з метою встановлення фактів незаконного позбавлення волі та обмеження особистої свободи громадян. Під час проведення слідчих дій з’ясували, що загалом у двох закладах знаходиться сорок  "пацієнтів".

У Полтаві кілька десятків людей примусово тримали у двох  "реабілітаційних центрах", фото-1


При цьому  більшість людей повідомили, що їх тримали там всупереч волі, вікна у приміщеннях були заґратовані та закриті, доступ свіжого повітря обмежено.

Окрім того, деякі громадяни  скаржилися , що їм примусово надавали лікарські засоби невідомого походження, а за порушення режиму морили голодом та не дозволяли спілкуватися.
Під час обшуку виявлено та вилучено медичну документацію,  на підставі якої  громадян  поміщали в центр. 

За результатами обшуків 21 особа (мешканці Полтавської, Дніпропетровської, Івано-франківської, Київської, Житомирської, Харківської, Чернівецької, Кіровоградської, Сумської та Тернопільської областей) за власним бажанням залишили вказані реабілітаційні центри.

Раніше ми повідомляли Викрили махінації з землею: підозрюють людей з оточення Януковича 

#звільнення #прокуратура #центри
Оголошення
live comments feed...