• Головна
  • Вперше в Україні рейдери намагалися захопити ціле місто
12:30, 22 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Вперше в Україні рейдери намагалися захопити ціле місто

Вперше в Україні рейдери намагалися захопити ціле місто

Упереше в історії Україні рейдери вийшли на новий рівень і намагалися «рейдернути» ціле місто. Усе відбувалося в кращих традиціях українського рейдерства: злочинні дії державного реєстратора, незаконний запис в реєстрі та тітушки.

Усе почалося вночі 20 листопада, коли з ip-адреси комп’ютера Полтавської міської ради хтось невідомий вніс зміни у Єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб. При цьому був використаний особистий ключ доступу державного реєстратора з Красноградської районної адміністрації Наталії Батиченко. У держреєстрі ім’я особи, яка має право підпису Полтавької міської ради, було змінено з Олександра Шамоти на Олександра Федоровича Мамая. За кілька годин запис зник, а прізвище Олександра Шамоти поновлено у держреєстрі.

У результаті цих дій Олександр Шамота подав заяву до поліції та СБУ, а державний реєстратор, за допомогою ключа якої змінили запис, зараз дає свідчення, відносно неї порушено кримінальне провадження за статтею «Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги».

#шамота #мамай #мер #міськийголова #виконком #печатка #держреєстр #рейдерство
Оголошення
live comments feed...