• Головна
  • У Полтаві запустили мобільний додаток для швидкого виклику поліції – My Pol
11:45, 22 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві запустили мобільний додаток для швидкого виклику поліції – My Pol

У Полтаві запустили мобільний додаток для швидкого виклику поліції – My Pol

Додаток презентують 22-го листопада у Головному управлінні Національної поліції Полтавської області. Журналістам повідомляють, що раніше мобільний додаток My Pol запустили у шістьох областях України – Чернівецькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Волинській, Львівській та Житомирській областях. Із сьогоднішнього дня додаток працює у Полтавській області.

У Полтаві запустили мобільний додаток для швидкого виклику поліції – My Pol, фото-1

Додаток демонструє заступник начальника Головного управління Національної поліції у Полтавській області Володимир Абрамов.

Завантажити його можна за допомогою Play Market або App Store.  У світі аналоги подібним додаткам існують лише у Сінгапурі та Дубаї.

Найважливіша у меню додатка – червона кнопка «SOS», за допомогою якої можна викликати поліцію.

У Полтаві запустили мобільний додаток для швидкого виклику поліції – My Pol, фото-2

Під час виклику поліцейські одразу дізнаються інформацію і про особу заявника і про його місцезнаходження. Використання My Pol у інших областях продемонструвало, що швидкість реагування поліції при виклику через додаток зростає на 40 відсотків.

Окрім кнопки SOS у функціях додатку – карта поліцейських відділків, лікарських закладів, новини поліції та пункт із можливістю оцінити поліцейського за номером посвідчення. За допомогою додатка поліція може попереджати користувачів про масові заходи, заноси, перекриття вулиць.

Микита Стецюк, заступник керівника проекту My Pol, розповідає про випадки, у якому додаток реально допоміг врятувати життя. Так, у Чернівцях через повідомлення, розіслані через додаток, поліцейські за півтори години знайшли дівчинку, яка загубилася.

У Полтаві запустили мобільний додаток для швидкого виклику поліції – My Pol, фото-3

-          Також із додатком ви можете викликати поліцію, не привертаючи увагу. У Дніпрі був випадок, коли злодій приставив ніж до горла таксисту і наказав їхати. Таксист непомітно викликав поліцію, натиснувши кнопку SOS. Поліцейські відстежили георозташування авто. Машину наздогнали патрульні, злочинець спробував втекти і його заарештували. Таким чином людині врятували життя, - розповів Микита Стецюк.

Хибних викликів через додаток за час його роботи у інших областях України зафіксували не так багато. Можливо, тому що при реєстрації у додатку ви вказуєте свій реальний номер телефону та особисті дані.

 Раніше ми розповідали про сайти та додатки, які допомагають мандрівникам.

#Полтава #додаток #мобільний #поліція
Оголошення
live comments feed...