• Головна
  • Опікуни отримають допомогу на гаряче харчування дітей пільгових категорій
13:30, 22 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Опікуни отримають допомогу на гаряче харчування дітей пільгових категорій

Опікуни отримають допомогу на гаряче харчування дітей пільгових категорій

 Також, в рамках рішення, отримають матеріальну допомогу 1679 батьків (опікунів) на одноразове гаряче харчування (сніданок) 1868 учнів, по 697 гривень на кожного учня пільгових категорій 1-11(12) класів загальноосвітніх закладів комунальної форми власності. Фінансування здійснюватиметься за період з 1 листопада по 28 грудня 2018 року. Загальна сума видатків складає 1 мільйон 301 тисяча 996 гривень.
Окреме рішення виконкому стосувалося встановлення вартості харчування в освітніх закладах на 2019 рік. Зокрема, з 1 січня 2019 року вартість одноразового харчування (сніданків) для учнів пільгових категорій 1-11(12) класів у загальноосвітніх закладах за рахунок коштів міського бюджету складатиме 20 грн на день. До переліку пільгових категорій входять: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти з особливими освітніми потребами; учні спеціальних загальноосвітніх шкіл №№ 39, 40; діти працівників правоохоронних органів, органів внутрішніх справ, військовослужбовців і журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків, діти загиблих шахтарів учні, потерпілі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС; учні, батьки яких брали участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій; учні, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО; учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до ЗУ "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям".
У рамках програми соціального захисту «Турбота», за жовтень 2018 року КП «Полтаваелектроавтотранс» буде відшкодовано 321 тисячу 326 гривень за пільговий проїзд у міському транспорті-тролейбусі учнів загальноосвітніх закладів до місця навчання і додому. Ухвалили й рішення щодо розподілу коштів на відшкодування за перевезення окремих категорій громадян у громадському транспорті. Так, на відшкодування вартості проїзду в транспорті пільгових категорій населення з міського бюджету спрямували 163 тисячі 170 гривень.
Відповідно до програми компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян, під час засідання виконкому ухвалили рішення про компенсацію перевізникам коштів з міського бюджету за жовтень в розмірі 8 мільйонів 471 тисяча 338 гривень.

Раніше ми повідомляли Полтава і район: як фінансуються місцеві стимули для медиків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гарячі сніданки #допомога #програма Турбота
Оголошення
live comments feed...