• Головна
  • Над українською владою сміється весь світ. Із скандалами на виборах «прославилися» неабияк
18:57, 30 листопада 2012 р.

Над українською владою сміється весь світ. Із скандалами на виборах «прославилися» неабияк

..."пАкращення вже настає"...

Сказати про нашу владу та віддані їй політичні сили, що вони свято бережуть свою репутацію, було б перебільшенням. Та все ж, мабуть, відчувають деяку незручність, коли їх не тільки в Україні, а й в усьому світі бештають. То й намагаються хоч трохи виправдатися. І висувають при цьому єдиний аргумент: «Не тільки в нас таке діється».

Із скандалами на виборах «прославилися» неабияк. Негативно оцінила цей процес місія ОБСЄ, назвала його кроком назад. Від цього владі й тим, хто їй віддано служить, можна було б навіть засоромитися. Натомість вони роблять щось таке, що нагадує картярську гру в перевідного дурня. Нардеп-регіонал Володимир Олійник каже: «Я вивчав ще і висновки ОБСЄ, вони ж працювали в США, вони також зробили їм застереження». І далі детально розповідає, які недоліки на виборах були в США. Ніби вони хоч якоюсь мірою виправдовують те, що в нас діється.

Володимиру Олійнику «підспівує» Нестор Шуфрич: «Звичайно, сказати, що вибори були чесними, складно». То простіше б сказати, що вони були нечесними. Але визнати цю просту істину панові Шуфричу ніяк не хочеться. То він додає: «Чесні вибори, напевно, не бувають ніде».

Гарна позиція. Виправдовує геть усе, будь-які махінації, будь-які злочини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...