• Головна
  • Конфлікт між "євробляхерами" та водіями вантажівок: відкриті кримінальні провадження
10:30, 22 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Конфлікт між "євробляхерами" та водіями вантажівок: відкриті кримінальні провадження

Конфлікт між "євробляхерами" та водіями вантажівок: відкриті кримінальні провадження


20 та 21 листопада на території Полтавської області у чотирьох населених пунктах за ініціативи громадського об’єднання проходили акції протесту власників автомобілів на закордонних номерах. 
Близько 10 години 21 листопада у селі Супрунівка між мітингувальниками та водіями двох вантажівок стався конфлікт. Останні не надали перевагу пішоходам, які знаходилися на нерегульованому пішохідному, чим створили їм небезпеку.
З іншої сторони, мітингувальники нанесли пошкодження одній із вантажівок:  пошкодили пластикову обшивку кабіни, відірвали двірники та повторювач повороту, спричинили вм’ятини по кузову.
Завдяки вжитим поліцією заходам, конфлікт був припинений.
Як зазначив заступник начальника поліції Полтавської області Денис Захарченко, вже зараз слідчими відкриті кримінальні провадження: по факту пошкодження автомобіля за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб), а також за частиною 1 статті 279 Кримінального кодексу України (Блокування транспортних комунікацій). Триває досудове розслідування. Поліція встановлює всі причини та обставини конфлікту.
Окрім того, на водіїв вантажівок поліцією складені адміністративні протоколи за частиною 1 статті 122 Кодексу  України про адміністративні правопорушення (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).
Поліція вкотре наголошує:
- Кожен громадянин має гарантоване Конституцією України право на мирний протест. Водночас обов’язком органів державної влади, зокрема Нацполіції, є не лише забезпечити права учасників таких мирних зібрань, а й не допустити порушення конституційних прав інших громадян, які не є учасниками цих масових заходів. Зокрема, їхнього права на вільне пересування.

Раніше ми повідомляли По всій Полтавській області перекриті головні шляхи

#євробляхери #вантажівки #поліція
Оголошення
live comments feed...