• Головна
  • У Полтаві – масштабний перепис «лохів». Кому це потрібно?
12:21, 21 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві – масштабний перепис «лохів». Кому це потрібно?

У Полтаві – масштабний перепис «лохів». Кому це потрібно?

Днями на просторах полтавського сегменту Facebook почав гуляти пост з «атракціоном небаченої щедрості»: адміністратори створеної 30 жовтня групи «Жити у Полтаві» запустили «розіграш» квартири у Полтаві..За умовами розіграшу, щоб взяти у ньому участь треба стати учасником групи і зробити репост розіграшу на свою сторінку:

У Полтаві – масштабний перепис «лохів». Кому це потрібно?, фото-1

Квартиру-студію в новобудові 2018 року у «Київському мікрорайоні» Полтави має подарувати переможцю така собі Poltava City Building Company. Але якщо ви захочете знайти хоч якісь дані про цю будівельну компанію, то нічого не вийде: її немає у жодному реєстрі України. Це легко перевірити, просто скопіювавши назву компанії у вікно пошуку будь-якого відкритого державного реєстру:

  • Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: https://usr.minjust.gov.ua
  • Єдиний ліцензійний реєстр http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeLR.html
  • Повне досьє на всі компанії України: https://youcontrol.com.ua/ru/

Так само про Poltava City Building Company нічого не чули в управлінні капітального будівництва міськвиконкому, а тим більше про якесь будівництво, яке компанія ніби-то завершує у «Київському мікрорайоні».

Цікаво, що таку саму групу в той же день, 30 жовтня, створено у Черкасах – «Жити у Черкасах», і такий самий розіграш проводить там вже  Cherkassy City Building Company. Контент обох груп складається з новин місцевих видань, які видаються за власні, та так само привласнених фото з інтернету.

Оскільки такої будівельної компанії ніколи в Полтаві не було, а будинок, в якому розігрується квартира, існує тільки в уяві ласих до халяви і наївних полтавців, то можна зробити висновок, що ці спільноти у Facebook таким чином прагнуть за найкоротший термін «набити» кількість підписників і, скоріш за все, продати популярну спільноту якомусь політику, партії або бізнесу. Ця практика була поширена у Вконтакте, а тепер, очевидно, перекочувала на Facebook.

Ти часом, пост про «розіграш» вже набрав більше 23 000 репостів.

Зараз ми чекаємо на коментар від правоохоронців з кіберполіції щодо законності таких махінацій і їх мети, його обов'язково опублікуємо у наступних матеріалах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розіграш #паблік #фейсбук #facebook
Оголошення
live comments feed...