Новини компаній
11:35, 11 листопада 2018 р.

Доставка квітів Харків

Новини компаній
Доставка квітів Харків

Знайомтеся з найбільш позитивною службою доставки квітів у Харкові buketik.kharkov.ua! Здивуємо асортиментом, зачаруємо одержувача найкрасивішим букетом, піднімемо настрій та відзвітуємо Вам.

Наша команда щодня працює в квітковій майстерні, створюючи шедеври флористики. Майстри букетної справи стежать за змінами квіткової моди, своєчасно оновлюючи асортимент новинками. В електронному каталозі Ви можете ознайомитись з усім різноманіттям готових композицій. Вашій увазі постануть букети класичні та креативні, від повсякденних для побажання гарного дня до помпезних, придатних для ювілеїв, весіль та інших урочистостей. Вас порадує вибір троянд – будь-яких сортів і кольорів. Консультанти допоможуть визначитись з букетом та його оформленням. За Вашим бажанням цю частину святкової підготовки оператори можуть взяти на себе.

Вибравши букет, в подарунок від нашої служби Ви отримаєте чарівну листівку для побажань. Із теплими словами квіти стають ще ціннішими.

Оплата замовлення – найпростіша й швидка частина процедури; зробити це можна будь-яким зручним способом, будь то готівковий або безготівковий розрахунок. Кур'єр доставить квіти в найкоротші терміни – протягом 90 хвилин, і повністю безкоштовно. Транспортні витрати за доставку ми беремо на себе.

Тепер найприємніше: момент вручення квітів Ви побачите! Ми сфотографуємо щасливого власника букета та відправимо Вам.

Доставка квітів Харків – Ваші близькі оцінять!

098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)

095-388-27-00

063-388-27-00

Доставка квітів Харків, фото-1
Оголошення
live comments feed...