• Головна
  • Сьогодні у Полтаві чекають на "автобус - привид"
07:30, 20 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Сьогодні у Полтаві чекають на "автобус - привид"

Сьогодні у Полтаві чекають на "автобус - привид"

Автобус спеціально обладнаний так, ніби за кермом нікого немає. Оригінальний транспортний засіб став частиною спільного соціального проекту "Керуй", який проводить Нацполіція та Консультативна місія ЄС.  "Автобус-привид", курсує містами України, аби привернути увагу до безпеки на дорогах і важливості Правил дорожнього руху.

Сьогодні у Полтаві чекають на "автобус - привид", фото-1


Проект "Керуй" презентували 9 листопада заступник Нацполіції Олександр Фацевич і заступник Голови Консультативної місії ЄС Фредрік Весслау.
започаткували акцію, зважаючи на сумну статистику - від початку року на українських дорогах сталося понад 122 тис. ДТП. Майже 20 тис. – із постраждалим
"Автобус подорожуватиме містами країни, щоб показати: іноді водії бувають безвідповідальними. Якщо людина сіла за кермо або просто йде вздовж дороги, вона має думати про наслідки дій. Ми вважаємо, що покарання, як то штрафи, мають бути останнім важелем впливу на водія", – наголосив заступник голови Нацполіції.
Запуск "автобуса-привида" є другим етапом соціального проекту "Керуй", що стартував минулого року.
Тоді водії почали знаходити під двірниками своїх авто наліпки з текстом - "За кермом класний водій". У поліції пропонували усім водіям, які знайшли такі наліпки, зробити фото і викласти їх у соціальних мережах. Кращого водія Полтавщини нагородять завтра
У Полтаві автобус-привид зустрічатимуть  20 листопада, о 13 годині на Соборному майдані.

Раніше ми повідомляли десятки розбитих авто і реанімація : перший сніг збирає перші жертви

#дтп #водії #акція #нацполіція
Оголошення
live comments feed...