• Головна
  • Завтра у Полтаві презентуватимуть снігоочисну техніку
12:00, 19 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Завтра у Полтаві презентуватимуть снігоочисну техніку

Завтра у Полтаві презентуватимуть снігоочисну техніку


На апаратній нараді у Полтавській міській раді сьогодні, передусім, торкнулися  питання підготовки комунальних служб до роботи у зимовий період. Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Сінельник доповів, що станом на сьогодні заготовлена піщано-соляна суміш та сіль для забезпечення експлуатації в осінньо-зимовий період вулично-дорожньої мережі. Окрім того, близько 100 одиниць снігоприбиральної техніки готові до роботи. Це маленькі трактори, МТЗ для очістки доріг, КДМ-и, солетруси, важка техніка. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко повідомив, що уже завтра снігоприбиральна техніка буде представлена громадськості. Детальніше про час та місце презентації буде повідомлено додатково. Про готовність до роботи в зимовий період доповів і начальник КП «ЖЕО №2» Олександр Ландар. Він повідомив, що на вулиці міста в разі заметілі готові вийти 450 двірників.
Комунальне підприємство «Декоративні культури» нині веде роботи по прибиранню листя з парків та скверів міста. Станом на сьогодні, зазначені роботи уже виконані на 70%. Виконуючий обов'язки директора «Декоративних культур» Сергій Луценко зауважив, що до зими підприємство готове на 100%. Тут наявні 6 тракторів з відвалами та щітками, які в будь який момент готові вийти до роботи.
Готове до початку зими й підприємство КАТП-1628. Його керівник Тарас Бойко розповів, що зараз активно проводяться роботи по очищенню контейнерних майданчиків від негабаритного сміття. Окрім того, підприємство переобладнує баки для роздільного збору сміття. Після Нового року, за словами керівника підприємства, близько 100-150 переобладнаних контейнерів уже будуть виставлені на майданчики.
Важливим питанням, яке розглянули під час апаратної наради – стан виконання програми соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2018 рік.
Начальник управління соціального розвитку міськвиконкому Наталія Бондаренко прозвітувала, що на виконання програми з міського бюджету на 2018 рік заплановано 76 мільйонів 139 тисяч гривень. З них, за січень-жовтень 2018 року вже профінансовано 63 мільйони 132 тисячі гривень, що становить 83 % від загального обсягу коштів.
Загалом, у 2018 році було передбачено надання понад 50 видів допомог та виплат, які спрямовані на підвищення матеріального добробуту мешканців міста пільгових категорій, соціально незахищених верств населення, за рахунок коштів міського бюджету - повідомляє прес служба міської ради

Раніше ми повідомляли Зима близько. Чи готова Полтава до снігопаду?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снігопад #техніка #готовність
Оголошення
live comments feed...