• Головна
  • Нарешті обійшли «Нову пошту»: «Укрпошта» надає полтавцям ексклюзивну послугу
08:30, 17 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Нарешті обійшли «Нову пошту»: «Укрпошта» надає полтавцям ексклюзивну послугу

Нарешті обійшли «Нову пошту»: «Укрпошта» надає полтавцям ексклюзивну послугу

 Нарешті цей день настав і нові керівники «Укрпошти» можуть відкорковувати шампанське: підприємство надає ексклюзивну послугу, яку навряд чи зможуть організувати їх ненависні конкуренти – центральне відділення Полтави організовує для своїх клієнтів подорожі у часі.

Якщо ви народилися після 1990 року і лише від своїх батьків чи бабусь чули байки про гігантські черги, у яких треба було стояти з ранку до пізнього вечора, то Головпоштампт покаже вам, що це таке.

Атракціон подорожі у часі «Укрпошта» організовує абсолютно безкоштовно і кожен бажаючий може його спробувати. Треба тільки скористатися рекомендаціями на потрясному новому сайті оператора:

Все дуже просто: замовляєте в інтернеті товар на індекс головного відділення Полтави, отримуєте смс про те, що ваша посилка прибула (зручно!) і йдете з паспортом її отримувати. Не бійтеся, якщо спочатку розгубитеся, до якого з 8 віконечок підходити: вам треба у те єдине, куди черга з 50 людей. І не зважайте на новий дорогий ремонт залу, традиції тут збереглися надійно.

Усі справи до кінця дня можна відкласти: як кажуть люди в черзі, швидко ви свою посилку не отримаєте. А поки що можете на повну відчути атмосферу «совка».

Але найцікавіше тут те, що в жодному іншому відділенні такого немає: не зважаючи на відсутність  ремонту у відділеннях і 40-річного віку меблі, кожне з маленьких відділень обслуговує відвідувачів дуже добре і посилку можна отримати вже через 5 хвилин.

Ми хотіли розпитати про дивний часовий портал центрального міського відділення у керівників місцевої філії «Укрпошти», але зробити це зовсім непросто: контактів можна знайти усього 2-3, прес-служби ніби-то не існує взагалі. Але ми, як в старі добрі часи, залишили свої запитання для Андрія Рижова у його секретаря. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пошта #укрпошта #доставка
Оголошення
live comments feed...