• Головна
  • Чому із полтавських лікарень «виселяють» аптеки «Полтавафарму»?
16:27, 15 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Чому із полтавських лікарень «виселяють» аптеки «Полтавафарму»?

Чому із полтавських лікарень «виселяють» аптеки «Полтавафарму»?

Полтавська міська рада не планує продовжувати оренду приміщень із 9-ма аптечними пунктами «Полтавафарму», які зараз розміщені у медичних закладах міста. Відповідного листа наприкінці жовтня цього року направило до «Полтавафарму» управління майном комунальної власної Полтави.

Мова йде про аптеки, розміщені за адресами: вулиця Агітаційна,13; Духова, 6; Залізна, 17; Івана Мазепи, 21; Івана Мазепи, 36, Монастирська, 7а, Нікітченка, 2; О.Гончара, 27 а та О. Бідного, 2.

Під час апаратної наради у міськраді, яка відбулася 12-го листопада, громадський активіст Ігор Головатий закинув міській владі, що вона викидає на вулицю аптеки, які належать комунальному підприємству «Полтавафарм».

У понеділок секретаря міської ради Олександра Шамоти не було на апаратній нараді. Проте він розповів про ситуацію із «виселенням» аптек після земельної комісії, яка відбулася сьогодні, 15-го листопада, у міській раді.

- Це стосується не лише аптечних пунктів "Полтавафарму", але й інших ларьків, лотків, які просто заполонили лікарні. У одній із лікарень нарахували близько 11 аптечних пунктів. Із 1-го січня лікарні будуть окремими самостійними підрозділами і самі зможуть вирішувати – кому надавати приміщення, кому не надавати, - пояснив Олександр Шамота.

Крім цього, Олександр Шамота додав, що аптеки «Полтавафарм», які раніше платили податки у міський бюджет, переводять у Полтавський район.

- "Полтавафарм" хоче здійснювати діяльність у місті, а податки платити у район. Я такого не розумію! - додав секретар міської ради.

Як ми повідомляли раніше, колишніх керівників "Полтавафарму" звинувачували у наданні хабара поліцейським.

До речі, до січня 2018-го року керівником "Полтавафарму" працював Валерій Прядко, депутат обласної ради від "Соціал-демократичної партії". Він є однопартійцем Олександра Шамоти, який також представляє у міській раді саме "Соціал-демократичну партію".

#Полтавафарм #аптеки #місто #оренда #нерухомість
Оголошення
live comments feed...