• Головна
  • У Полтаві просять ліквідувати «зони відчуження»
15:05, 15 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві просять ліквідувати «зони відчуження»

У Полтаві просять ліквідувати «зони відчуження»

Місцевою «зоною відчуження» вже почали називати полтавці місцевість навколо колишнього кінотеатру «Алмаз». Глибокі ями замість фонтанів, 4-метрові чагарники і посеред усього цього «добра» — вона, примара кінотеатру, ніби телепортом перенесена із Чорнобильської зони. Багаторічний притон наркоманів, де вони вже не бояться влаштовувати веселі нарко-вечірки.

І все це — посеред жвавого мікрорайону, через паркан від гімназії №31 і двох наповнених дітьми парків. До речі, саме поблизу цього місця днями по-звірячому прямо посеред вулиці вбили молодого хлопця.

Вжити, нарешті, якихось заходів, щоб ліквідувати місцеву «зону відчуження», вимагає від полтавської влади петиція, яка з’явилася нещодавно на сайті Полтавської міської ради. Петицію подав колишній депутат міськради Денис Поліщук. Він вимагає «унеможливити потрапляння на територію небезпечного об'єкта людей. Також необхідно прийняти відповідні рішення, щоб повернути занедбану будівлю у комунальну власність міста, і на її базі створити центр дозвілля для мешканців Полтави.»

У Полтаві просять ліквідувати «зони відчуження», фото-1

Для того, щоб петицію розглянули у Полтавській міській раді вона повинна набрати 250 підписів. Підписати петицію можна тут.

#алмаз #кінотеатр #алмазний #23 вересня
Оголошення
live comments feed...