• Головна
  • Вражаючий «Юркеш» у першому прощальному турі їде до Полтави
18:30, 14 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Вражаючий «Юркеш» у першому прощальному турі їде до Полтави

Вражаючий «Юркеш» у першому прощальному турі їде до Полтави

«У кожному жарті є доля жарту». Та, знаючи Юрка Юрченка, важко спрогнозувати – жарт це, чи перший прощальний тур таки може стати останнім… Тому поспішайте насолодитись гуртом, який сьогодні дійсно є на піку своєї форми! Ласкаво просимо у неймовірний, непередбачуваний та цілковито божевільний світ Музики гурту “Yurcash"!!!

16 листопада. 20:00. Концерт-холл "Villa Крокодила".

Вражаючий «Юркеш» у першому прощальному турі їде до Полтави, фото-1

Про своє дітище Юрченко говорить із властивим йому гумором - це "проект Юрка Юрченка, який вижив з розуму". Те, що робить зараз "Юркеш", і робив колись популярний серед українських тінейджерів співак Юрко Юрченко, - небо і земля. Новий імідж, новий репертуар, новий стиль - "Юркеш" успішно поєднав у собі в собі punk, folk, ska, blues, symphonic rock і навіть hardcore. Оголені почуття і безкомпромісний норов – це гурт Yurcash. Супер-фіналісти найвідомішого талант-шоу України «Х фактор», музиканти, що вразили суддів професійністю та незабутнім шоу! Yurcash – це шлях проти системи, задля нового усвідомлення. Юрій-Yurcash Юрченко - (вокал-гітара-іоніка)Юрій-Kondrat Кондратюк - (гітара, бек-вокал)Юрій-Raff Захарчук - (барабани)Артур-Archibald Макєєв - (бас-гітара, бек-вокал)

Суперакція! Квитки на виступ #Yurcash - 100 грн!

Перші 50 квиточків у касах Полтави - 100 грн! Ловіть флаєри у місті - при вході у Villa Крокодила - 100 грн! Хочете флаєр зі знижкою - пишіть у приват організаторам. 

Раніше у Полтаві запалював публіку репом Jah Khalib.

#концерт #Вілла #Юркеш #музика #тур #прощання
Оголошення
live comments feed...