• Головна
  • У Полтаві роботодавці прийшли до університету шукати працівників
17:30, 14 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві роботодавці прийшли до університету шукати працівників

У Полтаві роботодавці прийшли до університету шукати працівників

На «Ярмарку професій», що пройшов 14-го листопада у Полтавському університеті економіки і торгівлі, студентам і магістрам презентували себе роботодавці із різних галузей, які працюють у Полтаві.

Ярмарок професій відбувається у рамках Міжнародного форуму «Дні якості в ПУЕТ», який проходить в університеті 14-15 листопада.

Студентам та випускникам університету презентували полтавські компанії – представників банківської сфери, національної поліції, рекламної та інформаційної сфери, виробництва та сучасних технологій.

Студенти, які зацікавилися пропозиціями роботодавців, могли просто під час заходу пройти анкетування чи співбесіду, домовитися про проходження практики чи стажування. І, цілком можливо, хтось із них просто після закінчення ВУЗу прийде працювати у компанію, яка допоможе їм на практиці випробувати отримані в університеті знання. 

Свою презентацію під час Ярмарку показали і рекламна агенція "Бойко" та сайт "0532.ua". Ми завжди готові надати молодим спеціалістам можливість для практики у галузі реклами та інформаційної сфери.

Раніше ми писали про те, що полтавському ЖЕО не вистачає 150 двірників.

#Ярмарок професій #Полтава #ПУЕТ #випускники #роботодавці
Оголошення
live comments feed...