• Головна
  • На Огнівці вже тиждень люди сидять без газу
13:39, 14 листопада 2018 р.
Надійне джерело

На Огнівці вже тиждень люди сидять без газу

На Огнівці вже тиждень люди сидять без газу

У редакцію 0532.uaзвернулася пані Вікторія, мешканка будинку по вул. Щепотьєва, 5. Вона розповіла, що вже майже тиждень, з минулої п’ятниці, у її будинку відсутнє постачання газу – мешканці 10 квартир не мають можливості приготувати їжу, а деякі сусіди, у яких опалення автономне, ще й мерзнуть в холодних квартирах:

     –  Минулого тижня ми відчули запах газу і зателефонували на 104. Приїхали газовики і підтвердили витік. Вони перекрили газопостачання усьому стояку квартир. У п’ятницю нам відповіли, що робочий день вже закінчується, і ремонтувати ніхто не буде, хоча була середина дня. А з понеділка почалися наші безрезультатні спроби знайти того, хто б міг відремонтувати трубу. Нас з чоловіком по колу відправляють з абонентського відділу в аварійну службу і всюди нам відповідають, що вони цим не займаються. Чоловік навіть додзвонився до приймальні керівника, але він не захотів з нами говорити. Днями нам повідомили, що можуть відремонтувати трубу, але ми повинні повністю оплатити якийсь кошторис.

Ми звернулися за роз’ясненнями у ПАТ «Полтавагаз» і там чемно записали адресу Вікторії, але пояснень з приводу цієї дивної ситуації не дали, порекомендувавши надіслати інформаційний запит на ім’я керівника.

Поки лист з нашими питаннями подорожує поштовими нарніями, відзначимо, що випадок, який стався з будинком на Щепотьєва – зовсім не поодинокий для Полтави. Таких прикладів по місту – вже десятки. А причина усьому – конфлікт між комунальниками і «Полтавагазом»: жодна структура не хоче ремонтувати старі газові труби, перекидаючи ці обов’язки один на одного. 2 роки «Полтавагаз» судиться з «ЖЕО №2», щоб змусити комунальників підписати договір на обслуговування і експлуатацію газових труб.

Новий Житловий кодекс, який набере чинності у травні наступного року, дійсно передбачає, що всі внутрішньобудинкові мережі Полтавагазу і обленерго не є їхньою власністю, а є власністю жителів будинку. Але ж травень 2019 ще не наступив. Окрім того, офіційний сайт ПАТ «Полтавагаз» чітко зазначає:

На Огнівці вже тиждень люди сидять без газу, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#полтавагаз #аварія #витік #ремонт #огнівка #щепотьєва
Оголошення
live comments feed...