• Головна
  • У Полтаві запустили соціалістичний флешмоб #Підвези
12:12, 14 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві запустили соціалістичний флешмоб #Підвези

У Полтаві запустили соціалістичний флешмоб #Підвези

Після того, як у Полтаві до керівництва у міській раді прийшла "нова влада", паралельно пожвавилася і опозиція до неї. Що характерно, одним соціалістам (а нинішній секретар міськради Олександр Шамота належить до Соціал-демократичної партії) опонують інші соціалісти під керівництвом одіозного (принаймні, у масштабах Полтави) Сергія Чередніченка.

"Нову владу" команда Че критикує за будь-які дії, або їх відсутність. Найбільше дістається за кризу у транспорті, яку, в свою чергу, спричинило зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті міста до 4 гривень. Доки "нова влада" виконує свої трохи популістичні обіцянки про здешевлення проїзду, маршрутники скаржаться на збитковість і відмовляються від маршрутів або із ними розривають договори.

Через це на зупинках Полтави, особливо вранці, періодично збираються черги із жителів міста, які не можуть швидко виїхати на роботу.

Доки міська влада говорить про кредити ЄБРР та розвиток міського комунального транспорту, опозиція пропонує допомагати полтавцям через флешмоб. Робить це Сергій Чередніченко через свою сторінку у соцмережі Фейсбук.

У Полтаві запустили соціалістичний флешмоб #Підвези , фото-1
У Полтаві запустили соціалістичний флешмоб #Підвези , фото-2

Соціалістичний флешмоб одразу погодилися підтримати деякі полтавці. 

Так що тепер чекайте на зупинках транспорту не лише на маршрутки, але й на легкові авто.

Зрештою, ідея флешмобів у полтавській опозиції не є новою. Так раніше Олександр Шамота, іще в якості опозиціонера, оголошував у місті флешмоб #Плати по 4 гривні. І чим це закінчилося? Правильно. Олександр Шамота став секретарем міської ради і фактично очолив місто.

У Полтаві запустили соціалістичний флешмоб #Підвези , фото-5

Так що пан Чередніченко рухається вірною соціалістичною дорогою. Іще кілька флешмобів - і можна буде пропонувати йому одне із владних крісел у міськраді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#флешмоб #Полтава #перевізники #підвези #Чередніченко #Шамота
Оголошення
live comments feed...