• Головна
  • Коли ти вже не «красівий»: система повернулася спиною до Олександра Мамая
18:33, 13 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Коли ти вже не «красівий»: система повернулася спиною до Олександра Мамая

Коли ти вже не «красівий»: система повернулася спиною до Олександра Мамая

13 листопада у Полтавському окружному адміністративному суді мало відбутися засідання у справі за позовом Олександра Мамая проти Полтавської міської ради. Він вимагає визнати протиправним та скасувати рішення позачергової  17 сесії Полтавської міської ради від 14 вересня, яким депутати достроково припинили повноваження міського голови. У результаті позитивного для себе закінчення судовго процесу Олександр Мамай може поновитися на посаді мера Полтави.

Але від цієї омріяної події Олександра Мамая, якого полтавські жінки колись називали «красівим» і «бликитнооким», відділяє судовий процес, який, у кращих традиціях українського правосуддя, починає затягуватися. Сьогоднішнє засідання не відбулося через хворобу судді Чеснакової, яка веде справу. За відсутності повного складу суддівської колегії, суддя Алєксєєва запропонувала відкласти засідання на 5 грудня. Сторони не мали нічого проти. Сам Олександр Мамай роз’яснив ще раз для журналістів суть своїх претензій до рішення депутатів міськради:

          – Щоб висловити недовіру міському голові, треба, щоб спочатку були рішення судів відносно міського голови. Чи були такі рішення? Це наше клопотання. Друге клопотання – депутати повинні зібрати 21 підпис і тоді внести в порядок денний. 20 днів це має висіти на сайті Полтавської міської ради. Тоді повинні бути щодо цього комісії. Нічого цього не було.

Тож зараз Олександр Мамай починає відчувати усі грані стосунків звичайних полтавців із українською системою судочинства, коли розгляди справ починають затягуватися на роки і всі твої плани «знову бути мером ще до Нового року» стають все примарнішими.

#мамай #міськрада #депутати #суд #позов
Оголошення
live comments feed...