• Головна
  • Студентка педагогічного університету стала переможницею конкурсу «Студентський голос Полтави 2018»
17:30, 13 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Студентка педагогічного університету стала переможницею конкурсу «Студентський голос Полтави 2018»

Студентка педагогічного університету стала переможницею конкурсу «Студентський голос Полтави 2018»

12 листопада в Resto-club «Podium» відбувся гала-концерт вокального конкурсу «Студентський голос Полтави-2018». Організатором проведення конкурсу є Студентська рада міста Полтава та управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Привітав учасників з початком гала-концерту депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він зазначив, що конкурс кожного року набирає ще більших обертів, учасників кожного року більше. Також він побажав усім гарного настрою, драйву, а конкурсантам перемоги:

«Студентський голос Полтави» проходить у місті вже вчетверте. Дуже важливо, що у Полтаві є платформа, де студенти можуть себе спробувати не лише на сцені свого навчального закладу, а й на сцені міста взагалі. Впевнений, сьогодні переможе найкращий та найдостойніший, – наголосив Олександр Глазов.

До фіналу конкурсу попередньо відібрали 9 учасників. За інформацією прес -служби міської ради - серед них студенти Полтавського університету економіки і торгівлі, педагогічного університету, базового медичного та аграрно-економічного коледжів.

Цьогоріч, фінал проходив у три етапи. Першим етапом було виконання пісні на вибір. Другий етап – заспівати спільну пісню з усіма учасниками. Для третього етапу жеребкуванням було обрано дуети, які повинні були виконати пісню .

Лауреатом другої премії стала студентка Полтавського університету економіки і торгівлі Ніколь-Естер Окуа, лауреатом третьої премії – студент Полтавського університету економіки і торгівлі Микола Іщенко. Переможницею та володаркою титулу «Студентський голос Полтави-2018» стала студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Євгенія Гаєва.

Раніше ми розповідали Полтавські гітаристи відзітували про свої таланти

#концерт #студентський голос #музика
Оголошення
live comments feed...