• Головна
  • 10 професій, яким загрожує скорочення в разі другої хвилі кризи
09:07, 29 листопада 2012 р.

10 професій, яким загрожує скорочення в разі другої хвилі кризи

При погіршенні економічної ситуації в Україні під хвилю скорочень потраплять фахівці, які працюють в металургії, машинобудуванні, автобізнесі, індустрії громадського харчування і у готельному господарстві

У список найбільш "ризикових" десять професій, які найбільш схильні скороченню увійшли: металурги, машинобудівники, банківські працівники, фахівці зі страхування, секретарі та офіс-менеджери, економісти та бухгалтери, працівники транспортної галузі, юристи, працівники готелів, співробітники ресторанів.

Перелік складений інформаційним агентством "Главком" на підставі даних провідних кадрових порталів, а також регіональних центрів зайнятості. При складанні списку враховувалася кількість людей, які зараз шукають роботу з конкретної спеціальності та кількість вакансій, якими вони могли б скористатися.

Нагадаємо, Міжнародна організація праці (МОП) у своєму останньому звіті закликала керівників провідних країн вжити термінових заходів з протидії зростанню безробіття. За даними організації, в наступному році в світі стане на 7 млн. безробітних більше, тобто сукупний показник досягне 207 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...