• Головна
  • Принижують і викидають з маршруток – дзвоніть на 15-80
14:30, 13 листопада 2018 р.

Принижують і викидають з маршруток – дзвоніть на 15-80

Принижують і викидають з маршруток – дзвоніть на 15-80

Вже не перший раз пасажири цього маршруту скаржаться на хамське ставлення. До редакції 0532.ua звернулася полтавка пані Тетяна і поскаржилася на водія маршрутки, яка їздить за маршрутом 47 «Сади-2 – Інститут зв’язку». Вона розповіла, що, не зважаючи на напівпустий салон, водій категорично відмовився перевозити її безкоштовно за пенсійним посвідченням:

        –  Відразу заглушив мотор і сказав, що далі не поїде, доки я не вийду. Почав лаяти найогиднішими словами, принижувати. При цьому я не сказала йому нічого образливого. Я не записала номер маршрутки, але, оскільки я живу на Садах-2, то знаю, що ця маршрутка з бруднющими, колись блакитними, тряпками на вікнах – одна з найбільш «розбитих» на цьому маршруті. І водій завжди по-хамському спілкується з пасажирами, я не перший пільговик, якого цей чоловік так матюкав.

Якщо таке стається з вами у громадському транспорті Полтави – повідомляйте на короткий номер Полтавської служби оперативного реагування 1580, вчергове повторює заступник міського голови Олексій Чепурко:

         –  Про будь-які конфлікти з перевізниками повідомляйте на 15-80, якщо вас відмовляються перевозити за посвідченням, встановлюють свою ціну проїзду або в будь-яких інших конфліктних ситуаціях. Ми будемо розбиратися з перевізниками. Водії не мають права так поводитися з пасажирами у будь-якому випадку.

#проїзд #пільги #водій #маршрутка #пенсіонери #пільговик #сади #47маршрут #інститут зв'язку
Оголошення
live comments feed...