• Головна
  • Полтавців запрошують У Лубни на фестиваль українського кіно
09:30, 13 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Полтавців запрошують У Лубни на фестиваль українського кіно

Полтавців запрошують У Лубни на фестиваль українського кіно

З 16 по 18 листопада у лубенців і гостей міста є можливість не тільки безкоштовно побачити вітчизняний кінопродукт, а й зустрітися з акторами та авторами фільмів.

Протягом фестивальних днів заплановано показ фільмів у найрізноманітніших жанрах . Глядачі побачать комедію « Скажене весілля» ( її представить виконавець головної ролі Назар Задніпровський), історичну драму « Червоний» , документальну стрічку « Міф», фентезійну « Сторожову заставу». З лубенцями спілкуватимуться голова Держкіно Пилип Іллєнко, письменник та сценарист Андрій Кокотюха.

Крім інших функцій, Державне агентство з питань кіно займається промоцією українського кінематографу, тому кінодні у Лубнах для Держкіно – один з популяризаторських заходів, а для міста – масштабна культурна подія у рамках відзначення 1030-річчя Лубен.

«Я надзвичайно радий, що в ювілейний для Лубен рік вдалося організувати таку непересічну подію. Обіцяв і зробив, за що щиро дякую партнерам і однодумцям. Лубенщина колись була цікава кіномитцям когось надихала на творчість, для когось стала локацією для зйомок. Взагалі, так склалось, що на моєму окрузі знімали кінохіти – «Весілля в Малинівці», «Пропалу грамоту». Я вважаю це невикористаним потенціалом, який громада тепер може реалізувати. Хочу допомогти і громаді, і кінематографістам, і кінолюбителям знайти одне одного. Це вигідно не лише у культурному сенсі, а й в економічному. Я з радістю підтримую фінансування нашої кіноіндустрії і ті фільми, які вийшли на екрани підтвердження того, що це правильна інвестиція. У нас є своє, якісне кіно. Це маленькі перемоги у битві за культуру. І пишаюся, що Полтавщина знову «в кадрі». А далі буде, як пишуть в титрах», коментує ініціатор проекту, Народний депутат України, член колегії Держкіно Костянтин Іщейкін.

 Раніше ми розповідали До Полтави завітав фестиваль документального кіно

#кіно #фестиваль #актори #Держкіно
Оголошення
live comments feed...