• Головна
  • У полтавській школі контузило 10-річну дівчинку під час аварії стоматологічної установки (ВІДЕО)
13:19, 12 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У полтавській школі контузило 10-річну дівчинку під час аварії стоматологічної установки (ВІДЕО)

У полтавській школі контузило 10-річну дівчинку під час аварії стоматологічної установки (ВІДЕО)

Про це повідомив начальник департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради Сергій Котов під час щотижневої апаратної наради, яка відбулася 12-го листопада.

У полтавській школі контузило 10-річну дівчинку під час аварії стоматологічної установки (ВІДЕО), фото-1

-          У 22-ій школі під час роботи у стоматкабінеті школи лопнула пляшка з водою. В усіх установках радянського зразку компресор, під тиском протискаючи воду, яка міститься у спеціальній пляшці, дозволяє обробляти зуб. У старих установках це робили резиновою грушею. Компресор вилучили. Пляшку вилучили. У ситуації розберемося. Я розцінюю це як прикру подію. Наприклад, автомобілісти знають, коли лопається шина – чому це стається? Тому що зносилася чи з інших причин. На щастя, постраждалих під час інциденту немає. Там перебували лікарі-стоматологи, медсестра і 10-річна дівчинка. Дівчинка була обстежена у той же день. Так, було явище баротравми через хлопок. Зараз медичні сестри та дитина виписані. Батьки питань до лікарів не мають, - повідомив Сергій Котов.

Для довідки. Баротравманастає при раптовому підвищенні тиску (при вибухах, кесонних роботах або зниженні (порушення герметичності кабіни висотного літака), а також є результатом частих невеликих його коливань (найчастіше на літаку). Найбільш ушкоджуються при баротравмі барабанна порожнина і внутрішнє вухо, легені, придаткові порожнини носа, іноді мозок. Сильна баротравма може спричинити крововиливи і навіть смерть.

Нагадаємо, раніше на Полтавщині чоловік загинув від вибуху автомобіля на парковці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #школа #дівчинка #вибух #пригода
Оголошення
live comments feed...