• Головна
  • Полтавська компанія «Біле яблуко» планує вийти на всеукраїнський рівень виробництва меблів (ВІДЕО)
09:55, 12 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Полтавська компанія «Біле яблуко» планує вийти на всеукраїнський рівень виробництва меблів (ВІДЕО)

Полтавська компанія «Біле яблуко» планує вийти на всеукраїнський рівень виробництва меблів (ВІДЕО)

9-го листопада у Полтаві проводить виїзне засідання правління УАМ – «Української асоціації меблевиків». Асоціація, яка є однією із найстаріших в Україні (нещодавно відсвяткувала 17 років від дня заснування) об’єднує близько 150 меблевих компаній з усієї України.

Полтавська компанія «Біле яблуко» планує вийти на всеукраїнський рівень виробництва меблів (ВІДЕО), фото-1

До Полтави члени правління УАМ приїхали не випадково. Перед початком засідання вони відвідують полтавську компанію «Біле яблуко» (White apple).

-Ми – всеукраїнська асоціація і підтримуємо усіх наших членів у різних куточках України. У Полтаві члени правління побували у «Whiteapple», тому що це активний член асоціації, цікава компанія. Загалом наше завдання, як асоціації, це розвиток меблевого виробництва в Україні, освіта меблевих компаній, підвищення їх рівня, а також вихід наших виробників на міжнародні ринки та співпраця між компаніями, - розповідає президент Асоціації меблевиків України Володимир Патіс.

Члени правління впродовж кількох годин відвідують маркетинговий та дизайнерський відділи «Білого яблука», а також оцінюють організацію праці у виробничих цехах.

Компанія «Біле Яблуко» прийшла на ринок меблів у 2001 році. За цей час працівники компанії виготовили більше 10 000 одиниць меблів для дому, готелів, ресторанів, торгівельних залів. Одним із клієнтів компанії став спа-комлекс «Верхоли», для якого у «Білому яблуці» виготовили ексклюзивні меблі, які тепер можуть оцінювати відвідувачі комплексу з усієї України та з-поза її меж. Також серед клієнтів «Білого яблука» - полтавська мережа кінотеатрів «Wizoria», автосалон «BMW» та готель «Palazzo».

Кілька років «Біле яблуко» співпрацює із Українською асоціацією меблевиків. За цей час керівники компанії пройшли у асоціації школу маркетингу, продажів, організації виробництва. Це дозволило зробити роботу компанії більше ефективною та зменшити кількість втрат на стадії виробництва.

-Ми співпрацюємо із асоціацією із 2016-го року. Пройшли у них школу меблевого бізнесу і отримали ті знання, які зуміли реалізувати у наших проектах. Сьогодні приїзд правління УАП до Полтави – це значима подія. Адже ми сподіваємось, що асоціація розширить свою співпрацю і продовжить її не лише із «Білим яблуком», але й з іншими полтавськими виробниками меблів. Також ми сьогодні зможемо обговорити проблеми, плани і можливості допомоги з боку асоціації, - говорить керівник «Білого яблука» Петро Бурий.

У планах компанії «Біле яблуко» - налагодження співпраці із дизайн-студіями та архітектурними бюро не лише із Полтави, але й з усієї України. А також подальший планомірний розвиток і зміна статусу компанії із регіональної на всеукраїнську. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #меблі #асоціація #виробники
Оголошення
live comments feed...