• Головна
  • У Полтаві відбудеться концерт легендарного ВІА «Самоцвіти»
10:30, 12 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві відбудеться концерт легендарного ВІА «Самоцвіти»

У Полтаві відбудеться концерт легендарного ВІА «Самоцвіти»

Прихильники зможуть почути їхні найвідоміші хіти і пригадати юність. «Самоцвіти» були кумирами кількох поколінь, їхні пісні лунали на танцмайданчиках роками. Під мелодії « Самоцвітів» кохали і призначали побачення, сумували і раділи.Композиції не втрачають народної любові досі. Тому минулого року вирішено було написати нову сторінку в історії гурту, і створити його українську версію. До складу ансамблю увійшли корифеї – брати Григорій і Володимир Борисенки, які працювали у «Самоцветах» з 1978 по 1980 роки.

Протягом двогодинного концерту для вас звучатимуть найвідоміші пісні : «Мир не прост», «Листья желтые», « Снег кружится» та інші.

Музиканти з нетерпінням чекають зустрічі з полтавською публікою. Виступ відбудеться в рамках великого туру. До цього виконавців зустрічали в Одесі, Миколаєві та Харкові. Крім того, для вас – сюрприз. У концерті візьмуть участь запрошені гості – гурт « Синяя птица».

Отож, не прогавте унікальну можливість зануритися у хвилі позитиву та ностальгії разом з ВІА « Самоцветы». Вони дадуть два концерти, що відбудуться 18 листопада о 17 00 та 19 00 у Полтавському МБК.

Раніше ми повідомляли, у Полтаві легендарна " Синяя птица" заспіває "Так вот какая ты"

#концет #Самоцветы #хіти
Оголошення
live comments feed...